Skocz do zawartości

Living dead: Fallen Death (skończony)


RadX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ciekaw jestem co wyknujesz...jeśli chodzi...o wypełnienie tej maski jakiś wzorek...coś ale japońska manga...chyba tą drobą trzeba iść w poszukiwaniu texturki do tej maski...narazie nie jest źle...ale ta maska hokejowa...to wiesz co Rad...może zamiast kosy zrób kij hokejowy...taki wielki !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to z tym kapturem sie zameczysz hehe ale lepsze jest to jeszcze ze ta maska jest superr dodaj jest tylko wiecej szczegółów , wiesz jakies kolce czy taki małe czaszeczki odstające po bokach hmm jakis klimat egzotycznie horrorystyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak mówi pablo...chodziło mi Rad o to aby w modelu były jakieś uszczerbki...jakieś wgłębienia...tak żęby widoczna była wiekowość tego ostrza...a i te słoneczka w otworach...co to jest...przdszkolanka czy śmierć?? zlikwiduj te słoneczka...i wejdz sobie na rottena i popatrz jak krew się rozchodzi po obiektach :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięx chodzi o to, że ta krew wygląda jak namalowana. Wiem o co chodzi Pablo ale nie zrobie takiej krwi bo ułożenie kosy będzie takie, że krew nie będzie miała prawa spływać.Krew będzię tylko, że bryzgającaą. Póki co zostawiam tak jak jest bo prawdopodonie i tak nie będzie zbytnio widoczna więc nie wiem czy mi się będzie to opłacało. Jakby co to później ją poprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku poprawkach [pokazal jezyk]. Materiał to praktycznie MAXowa referencja póki co akceptowalna przeze mnie i chyba nie taka straszna więc jak na razie zostaje (Pablo nie chce się zapieprzyć w szczegółach bo mogę nie zdążyć skończyć BITWY) aż do końcowych poprawek.

ps. Tylko Pablo i Phantom mnie kochają [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności