Skocz do zawartości

Living dead: Fallen Death (skończony)


RadX

Rekomendowane odpowiedzi

hmm...palce wydają się być nieco boxowate, ale przy dużej odległości ręki od kamery tak bardzo moze to być niewidoczne:) . A czy te palce nie są za chude, albo moze zmien odległośc miedzy paluchami..no, chyba, że gościu jest na diecie w Etiopii:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 188
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mam już wszystkie elementy układanki ułożone włącznie z pozycją :D

Dobra to zostały mi TYLKO: materiały, nadanie SimClotha, jakieś tełko, efekty, ostateczny render i napisanie infa dla szanownego ;) JURY.

Nie będę już dawał renderów aż do ostatecznego, żeby nie psuć efektu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko jak widzac z profilu jestem z Warszawy[uścisk]

Boowa a jaki masz sprzęt ?

Dzięki za propozycję ale kurde czas mnie zganił :(

No i oczywiście nie dopracuję pracy tak jak bym chciał :(

 

Ja nie mam nic przeciwko renderowaniu browarka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe iwem czemu ale ten plączyk zdaje mi sie byc sztywny torszku mozesz nałozyc na nie go jakis modyfikator fal ?? , wiesz tak zeby był jak by w ruchy , i pogiety troszku bnoisa tez mozesz nałozyc na nie go , spróbuj cos z tym wykombinowac :D [piwo][piwo]

 

A tak pozatym podoba mis ie textura czy ona zostanie ?? mam nadzieje ze zmienisz ja na jakis bardziej długio plasz i troszku poturbowany , powadznia [piwo] [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam tu czegoś hmm to mi wyglada na .... nie wiem na jakis szatr hehe tak ?? nie powiem ze sie nie postarales , hmm ale no co to jest za twarz ?? nic na niej nie ma a moze oczy dałbys czerowne albo zielone , hmm ?? i rece taki bardziej kosciste i z bumpem lekkim i jakims dobrym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto i ostateczny render (tylko, że mniejszy od tego co poleciał do Saygona ale cóż musiałem się zmieścić w 80kB).

Myślałem, że mi został jeszcze co najmniej tydzień więc jest mniej dopracowany niż bym chciał :(

 

Do szanownego JURY :D :

 

To jest moja pierwsza bitwa w, której biorę aktywnie udział. Grafiką 3D na serio zajmuję się trochę ponad pół roku. Moją inspiracją był mój avatar i praca mojego kolegi Phantom\'a który wykonał ją razem ze swoim kumplem R.Kopczyńskim i nazwał DIGITAL DEATH. Praca została wykonana w 100% przezemnie dzięki członkom forum którzy mnie na to namówili. Tłem jest wykonana przezemnie kompilacja 2 zdjęć nie wykonanych moją ręką (jedno z NETu a druga z programu Mr.Photo chyba [co?]). Materiał kapoty to zeskanowany kawalek materiału obrobiony w 2D. Reszta to albo referencje, albo tekstury, które zrobiłem przy pomocy programów do 2D. ps.Przepraszam za różnice w wersjach językowych.

 

This is my first Battle. I have started my adventure with 3D about 0,5 year ago. When I was working at this project I\'d based on 2 things: first one was my avatar and second was graf of my friend Phantom (and R.Kopczyński). All materials was maked by me (in 2D programs) or is a references except a \"kapota\" material (is a scann of real material) and background that is a compilation of 2 photos. Sorry for my english and differences between language versions. :D

 

Mam prośbę aby to był ostatni post na mojej bitwie taki zakańczający :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardzo fajny efekt ale......... nie no dobra , fajna pracka , , przyjemnie porazajacy klimat ( nie lubie kłamac i nie zebym był złosliwy ale ja lubie szczra krytyke i jak ja pisze i jak mi pisza , wiec, powaznie mówic ta praca mi sie nie podoba i powiem szczerze , nie wysililes sie , mozliwe ze juz wiesz to sam , ale jedno co to pewnie czegoś sie nauczyłes i to mnie cieszy bo wykorzystasz te wiedze i moze cos jeszcze nastepnym razem :D )

 

Powodzenia :D [piwo][piwo] :D [lol2]:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze dzięki, że pozwoliłeś aby te 2 ostatnie moje posty były zakańczające BITWĘ.

Po drugie skąd wiesz, że się nie wysiliłem ? Żebyś wiedział, że się wysiliłem to jest mój pierwszy większy i ukończony projekt 3D.

Po trzecie mi też się nie podoba.

Nie zaprzecalnie jest w kilku aspektach ładna i uzyskałem to na czym mi najbardziej zależało czyli doświadczenie (bez BITWIANEJ motywacji by mi się ie udało tyle nauczyć w tak krótkim czasie).

A spowodowane to było tym, że miałem o wiele mniej czasu na to niż sądziłem no i nie mogłem dopracować efektu końcowego tak jakbym chciał bo w czwartek sądziłem, że zostało mi jeszcze tydzień dwa a nie 4 dni i końcówkę robiłem na gwałt by zdążyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko zawsze do usług , wiedz ja w tej bitwie sie cholernie duszo nauczyłem i wogóle jest zadowolony tak mine ludzie naciskali i tak mi pomagali ze wiele zrozumiałem i dojzałem wiele pomyslów innych wpadło mi do glowy , wiele tez mogłem zoabczy i ocenic , , nie umiem wiele ale cały czas sie ucze i wiem ze razu pewnego dojde do czegos ,

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh...nie jest źle...[mruga] Rad miał swój concept...poniekąd go zrealizował...ale macie racje co do nauki...takie bitwy są potrzebne...ja w pracy rada widze duuuży postęp...śledze jego rozwój od długiego czasu :P

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wam !

To prawda Phan zna mnie od początku mojej \"3D karieriy\" i chyba najlepiej może ocenić moje postępy.

Sharp można było wszystko dopracować ale nie w 4 dni (pomyliłem się myślałem, że koniec dopiero za tydzień a tu za tydzień koniec CAŁEJ BITWY :( ).

Przegrałem z czasem [ziewa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności