Skocz do zawartości

Konkurs Empik + Msi = Hl2


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm...całe tło to widac od razu, że wklejone z jakimś filtrem, tak jak szafka pod robalem wzieta żywcem ze screenshota. Zapewne sam robal też, chociaż może się mylę...

 

Co to wogóle ma być!? Ja zrobiłem prackę sam od początku do końca a to widać był konkurs montażu zdjęć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ej no juz sie nie spinajcie tak. pare faktów:

 

1. to ze w pracy sa skreeny z gry to nic szokujacego, czesto w ten sposób powstają reklamy/ plakaty, przecież wszystkie plakaty oficjalne gordona/alyx powstały wlasnie w sposob taki ze dabih eng porobil zdjecia modelom i na tym malowal detale. werdykt: screeny z gry w plakacie to jedna z metod działania profesjonalistów (czyli ludzi pracujacych w industry)

 

2. To ze ziomek poswieciles na to iles godzin i uwazasz ze twoje przełomowe dzieło powinno wygrać NIE MA ZADNEGO ZNACZENIA. to jest konkurs i nie wchodzisz w to za nic. inwestujesz w to czas i mozesz w zamian nic nie dostac (poza wlasną satyfakcja ze swojej pracy). To jest konkurs i nikt ci nie kaze brać w nim udziału.

 

3. fajny ze mnie chłopak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ide spac tresc odpowiedzi od jednego z organizatorow..

"..Witam Panie Marcinie,

 

Zrozumiałe jest, że ocena ponad 130 prac nie jest tematem prostym oraz to, że zawsze znajdzie się ktoś kto zakwestionuje jej wynik.

 

Niemniej jak zapewne Pan dokładnie przeczytał regulamin, my postanowiliśmy dać każdemu swobodę w tworzeniu tych prac. Nie ustanowiliśmy ścisłych reguł że mają to być pracę wykonane odręcznie, czy poprzez sklejanie kliku grafik czy edycje istniejących ogólnodostępnych materiałów.

 

Jeśli zaś chodzi o to czy pewne prace są lepsze a inne gorsze – to jak sam Pan wie, o gustach się nie dyskutuje. Każdy ze sponsorów, będący jednocześnie jurorem wybrał swoje prace, po czym zsumowaliśmy oceny i uściśliliśmy grupę zwycięzców.

..."

 

szkoda klawiatury temat do zamkniecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no comment co do konkursa... ja tam ze swoja w 2 godziny zrobiona praca liczylem max na srubokret (przy szcesliwym gwiazd ustawieniu itp.), ale przy jakiejkolwiek konkurencji ze strony prac nominowanych, ale za przeproszneiem praca zwyciezcy jest do dupy ... reszta tez... moim subiektywnym zdaniem oczywiscie... tutaj moje rozwiniecie ktoregos spida co to dalem na konkurs: chcialem byc ambitny, ze to niby dlugo po wydarzeniach z hl'a (bzdury pff), ale nie dalem gordona ze skrina i srubokreta nie dostalem, pozdro dla tych co robili pracki sami... ....ogolnie usmialem sie :D

 

 

aaaa jak konkurs dla dzieci to przepraszam... btw. ile lat ma zwyciezca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiekhc co za wyobraźnia, mi sie to bardziej kojarzy się z "warhemer 40 000 kontra katedra bagińskiego", nie chce żebyś mnie zorzumiał źle obrazek spoko ale cięzko poczuć woń połowicznego-życia dwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

half-life - noun {C} SPECIALIZED - the length of time needed for the radioactivity of a radioactive substance to be reduced by half

//http://www.freesearch.co.uk/dictionary/

 

tak zeby neiwplowadzac mlodziezy w blad ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś wie co z tymi pracami na imro.pl? są? były? przegapiłem czy może znowu zwlekają, jak z wynikami "konkursu"?

 

http://www.msi-polska.pl/html/newsr...dsumowanie.html

 

ja jeszcze nie wkleilem swojej p@d@czki wiec to robie ;)

 

test7.jpg

 

zrobilem szybkiego gniota ... dziekuje za render Jarkowi poniewaz moj komputer niestety nie ogarnia ;o

 

edit:

 

dodam tylko ze pracka w pelni robiona w wingsie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności