Skocz do zawartości

scena 3d: splatane mysli (abstrakcja pelna geba ;)


Ana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak można pokazać coś takiego? ile czasu się omodelowałaś(?)

Ja siedze i siedze i modeluje i modeluje i w końcu nie pokaże, chyba moi znajomi mają rację - mam zaniżona samoocenę.

Powinna być jeszcze lista z boku gdzieś, jakiej bryły i ile razy użyłaś.

Można by wtedy pogłówkować nad tym - wiesz, taka rebus-zagadka z etykiety soczków dla dzieci pt.: "odszukaj na rysunku"

...i to jeszcze 2. raz na to ludzką uwagę zwracać.

popatrze sobie na to jeszcze przez chwile...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LTH... a mi sie wydaje ze niektozy maja za wysoka samoocene dlatego tyle spamu na forum :) Dodam tylko Ano droga, ze nie krytykuje Twojej pracy... ale nawet dzieci po 3 miesiacach w szkole muzycznej, na popisach nie graja etiud... tylko "latwe utwory".... wiec na pewno ona ci cos dala... tylko za bardzo nie ma jeszcze czym sie pochwalic .....

Pozdrawiam...

posel Gruszka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na moj gust nie chodzi o to czym i jaka technika ale jaki efekt [w forum dla grafikow troche chodz;)]a ten jest tu w miare ciekawy. na tym forum byla masa totalnie niedorobionych prac i nikt nie krecil nosem a to przynajmniej schludnie wyglada.

jak dla mnie scyzoryk armii amerykanskiej z 2748 roku;)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem poczatkujaca graficzka i ciesze sie z kazdej pracki jak stworze (taki odchył)

*lht- troche mi czasu zajelo, gdyz musiałam dopasowac wszystko, a funkcji auto grid (chyba tak sie to pisze) jeszcze nie znalam, tak mozna pokazac "cos takiego", kiedys moze i nie wystawilabym tego, bo balabym sie krytyki, ale teraz? raz sie zyje, a ja chce wiedziec jakie bledy popelniam, to forum daje mi szanse sie uczyc i jestem bardzo hepi ze je znalazlam (poklon w strone tworców)

*asblaze- grafika to nie muzyka, a ja nie mam czasu siedziec przez cala dobe przy kompie, chwalic sie jest czym, stworzylam to sama i to jest sukces ktorym moge sie pochwalic

*kulki- dzieki za scyzoryk, ale to maja byc moje mysli hehe

*eden-3d- tak mialam kiepski dzien (ostatnio tylko takie mam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Anu droga??? nie chwycilas porównania... zajmuje sie zarowno muzyką jak i grafiką, wiec uwierz mi.. jest wiele elementów wspólnych...

 

Jesli chodzi o "pochwalenie się"... to wszystko zależy PRZED KIM się chwalisz...

 

Kiedys widziałem taką pracę... "artysty-plastyka" z Wrocławskiego PWSP... pod tytułem "INNERSECTION" (czy jakoś tak)... dla promotora i jego kolegów... był to niesamowicie ciekawy obraz... dla nas... ludzi od 3d (wtedy jeszcze poczatkujących) to było po prostu beznadziejnie wykonany BOOLEAN we wszystkich kombinacjach...

Więc może praca zosanie doceniona na jakimś forum dotyczącym wizji plastycznych... ale nie licz na to, że ktoś kto robi twarze, samochody, a nawet mikrofony, doceni ustawienie standartowego czajniczka w przestrzeni, a fakt że nie znałaś funkcji auto grid wcale Cię nie usprawiedliwia.

 

Powiedz mi jeszcze... jakich uwag oczekujesz??? gdzie w tej pracy mamy ci wskazać błedy??? siatki??? siatka czajniczka jest perfekcyjna... może oswietlenia? kompozycji? materiałów?

 

jesli sama nie widzisz w niej błedów... to raczej nie uda Ci sie stworzyć czegoś lepszego...

Przykro mi że masz doła... polecam czekolade... albo lody... albo.... dobrą muzę i rozpoczęcie pracy nad czymś, w co będziesz mogła włożyc wiecej inwencji własnej, w tedy dopiero poczujesz satysfakcję... :)

 

3mam kciuki i czekam na bardziej "niestandartowe" bryły ;)

 

Pozdrawiam...3maj się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zrobił na tym modelu to co nieraz zdarzało się z moimi rysunkami przestrzennymi: "wiesz co..... jakby z tego powycinać kilka kadrów... tu... i tu.... i tu... to byłyby trzy fajne historie" ;)) co znaczy że praca nie jest zła [niezależnie od użytych środków i czasu - bo liczy się efekt(albo zadowolenie klienta hehehe)] ale można znaleźć w niej wiele ciekawych przestrzeni ;) Tak bym też podszedł tutaj ;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak. Niektórzy "jadą", po biednej Ani ("Anie"?), a skoro dziewczyna zaczyna, to ja uważam, że to całkiem pomysłowy sposób pokazania podstawowych brył maxowych. Ja na coś takiego nie wpadłem i pewnie wielu z Was też nie, a to oznacza, że dziewczyna ma swój styl ;) Wierzę, że pracki będą coraz ciekawsze i coraz lepsze...ja np. jak na to spojrzałem po raz pierwszy to myślełem, że to koleś z wielkim...który ma wbitą sprężynę w głowę. Każdy miał pewnie swoje skojarzenie i to jest fajne w takich rzeczach. Mii mimo, że prościutkie to się podoba. Trzymam kciuki byś była wytrwała i miała dużo ciekawych pomysłów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie jade po biednej Ani ale to, że jest początkującą w 3D dziewczynką wcale jej nie usprawiedliwia, wręcz sobie krzywde robi, raz się żyje, a tu taka plama w tym jedynym życiu. Cieszy się, tracąc czas, ze słabych pracek zamiast konstruktywnie go wykożystać. Gdy pierwszy raz odpaliłem 3DSMax poczułem się jakbym wysiadł nie na tej stacji kolejowej, nie miałem pojęcia jak postawić boxa (max 2.5) po 3 minutach wpatrywania się w ekran wyłączyłem go i poszedłem na spacer :-) pewnie wtedy byłbym pod ogromnym wrażeniem Twojej pracy :-)

Aniu, uważam że wystawiając ta pracke nie nauczysz się niczego na własnych błędach, ponieważ to bezbłędna pracka ze strony technicznej więc cóż tu komentować, z punktu widzenia bezdusznych cyborgów jest cudownie optymalna matematycznie... ale gdzie tu extaza?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam sprawdzic w slowniku terminów artytycznych słowo "abstrakcja". kompozycja bracie

(edit: SIOSTRO)... a reszta... hmmm.. nie wiem co o tym napisać wiec nic nie napisze :p w odruznieniu od takich co wyklady Ci robią o tym co warto a co nie..(pokazywać)... więc do: "tych" : niech sie biorą do roboty zamiast paplać bo bede czyścił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie uwazam zebym "wręcz sobie krzywde robiła w tym jednym zyciu" bawiac sie 3dmax, która sprawia mi radoche i tym ze wystawiam proste rzeczy na forum, narazie nie pracuje na maxie zawodowo, wiaze przyszlosc z grafika, ale jak narazie wyspecjalizowalam sie w retuszach panstwa mlodych i przestawianiu tla na zdjeciach, 3dmax dla mnie jest chwila rozrywki, kiedy wygrzebie godzine wolnego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałaś, chodzi o to, że krzywde sobie robisz tym, że zbyt dużo energi spalasz na zachwycanie się swoimi pracami takiej jakości, a nie tym, że bawisz się maxem. Pozatym wogóle mnie to nie obchodzi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałaś, chodzi o to, że krzywde sobie robisz tym, że zbyt dużo energi spalasz na zachwycanie się swoimi pracami takiej jakości, a nie tym, że bawisz się maxem. Pozatym wogóle mnie to nie obchodzi.

Pozdrawiam

Ania jak widac twoja praca wywoluje emocje a to dobrze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*kulki- wolalabym zeby nie bylo emocji tylko sucha krytyka, choc prawdopodobnie sie tak nie da

*asblaze- nigdy nie wstydz się tych chwil słabości w których mówisz (piszesz) to co myślisz

*lht- ja sie nie zachwycam, tylko sie ciesze, to jest dla mnie maly cud, ktory popycha aby siasc i pomyslec nad czyms bardziej skomplikowanym

*mareg- taka juz nasza natura ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności