Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Fiat 125p


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmm No w sumie....Po dłuzszym przypatrzeniu się może wyglądać ok po dodaniu do całości i założeniu jakichś stylowych tarczy :)(no i jak możesz to od razu pokaż w całości). A może dodasz coś takiego( to tylko mała propozycja )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin_mocny

aha grzbiet opony jest tu po prostu okrąglutki, co do felg fajne mi się tam podobają obie wersje z ramionami prostymi i tymi co się rozchodzą - nie rozchodzą, one się rozszerzają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bubu: dzieki za link, zrobilem jedna felge ze znalezionych tam i moze sie podoba

 

mam pytanie, chcialbym jakos uwypuklic ta felge, ale np. bend dziala tylka w jednej osi, a dwoch bendow nie umiem nalozyc, wie ktos moze co zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz masz ta felge, to daj jej modyfikator - 'FFD(box)' - i w opcjach ustal ilosc cos tam pointsow. chyba 3x3x2 bedzie najlepiej i najprosciej. i wtedy lapiesz tego pointa na srodku i go przesowasz, a to powoduje plynna deformacje siaty. jak sie myle to nie moja wina ;]

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin_mocny

a ja coś na temat reflektorów wydają mi się za duże zajmują w sumie 1/3 powierzchni atrapy myślę że lepiej to będzie wyglądać jak będzie po jednej lampie na stronę tak jak proponował Bubu - Bubu zgadzasz się ze mną :) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, felga nr 2 jest klimatycznie dobra, tylko tak bardziej tandetnie pozaokraglaj rogi tych przetloczen :) chodzi mi o to zeby te trojkaty, dla przykladu, nie mialy tych katow takich ostrych i no nie wiem jak to powiedziec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin_mocny

na forum SMCARS jest dużo blueprintów, tam też znajdziesz do wyżej wymienionego (jedna uwaga trzeba się zarejestrować)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności