Skocz do zawartości

SCENA 3D: "Jeżo-dywan na schodach"


zbuffer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Miałem chwilkę wolnego czasu i w ramach odpoczynku postanowiłem zrobić coś szybkiego w 3ds max. Nie mam kompletnie ostatnio pomysłów (szkoła zabija twórcze myślenie :( ) więc nie jest to raczej nic wielkiego, ale będziecie mieli co komentować :P

 

Pozdr

 

jezodywan2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajna ta scenka, prosta ale fajna. Moglbys dodac jakiegos "plastelinowego" ludka, ktory siedzi na schodach(zamiast tych kulek) i bylo by super. Pierwsze trzy schody (dolne) jakis inny shader chyba maja(mogly by tez przechodzic w biel jak reszta)?

Marcin Y: takie rzeczy to sie na priva pisze a nie w czyims temacie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nice work , congratulations , O_O , how did you do that ? , amaizing , etc . ;)

 

tak sero to ani abstrakcji w tym nie widze , ani tego tam czegos , poprostu od tak pier**lniete obiekty w zaplanowany sposob ;)

 

choc dywan nie wyglada jak dywan a jak gumowa podkladka masujaca pod stopy to chyba wlasnie on mi sie najbardziej podoba ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglbys dodac jakiegos "plastelinowego" ludka, ktory siedzi na schodach(zamiast tych kulek) i bylo by super.

wzorem wczesniejszych sugestii i ja podpowiem...

 

mógłbyś tam dodac świetnie wymodelowanego wojownika barbarzyńcę tak z 5 000 000 faców i zapodac mu mesh smootha x 10. Niech bedzie cały w szramach z wielgachnym toporem, obok niech siedzi jego laska tez wielgachna miejscami... zrób im 25 warstwową skórę pokryj to wszystko mapami i daj displace z subdiv 10 000 000 i bylo by super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności