Skocz do zawartości

scena 3d : łazienka


Wolff

Rekomendowane odpowiedzi

Początek scenki narazie mało przedmiotów i ogólnie to dopiero zarys wnętrza pewnie jeszcze wszystko sie zmieni jeżeli macie jakieś sugestie, pomysły co do wnętrza i co można by dodać to czekam na propozycje.

 

pozdr. Wolff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

to jest jakis projekt na realna lazienke? bo jakos dziwnie ta szafka zaslania okno co imo jest nieestetyczne, i chyba kibelek nie wejdzie bo wasko tam (chyba ze go tam wogole nie bedzie) ale ogolnie przyjemne, no i cos mi w tym grzejniku nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozjechana perspektwa płytek na podłodze. okno inaczej sie montuje jezeli to sciana zewnetrzna. za mała grubosc sciany.

ps: lampy troche dziwnie umieszczone...nie wiem za bardzo co doswietlaja? sufit?

wsumie render jako wizka przyzwoity, projekt mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjemne.

 

illy, mysle ze kibelka nie widac bo kamera jest ustawiona na nim.

te kafelki dalabym na kazda sciane, nie tylko za umywalka, bo z umywalki niekiedy sie chlapie na wszystkie strony, a co dopiero z wanny.

przesun okno 20 cm w strone kamery, to bedzie lepiej. albo umywalke zrob jednoczesciowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze renrenderek bez poprawek z którymi w wiekszości sie zgadzam. Kibelka nie ma i nie bedzie bo to jest łazienka. co do perspektywy to jest troszke nienaturalna ale to oczywiście wina pomieszczenia które nie jest zbyt ogromnych gabarytów, jak dokoncze przedmioty które miejmy nadzieje stworzą całość to wyśle kolejny. nara i pozdrowienia dla wszystkich dzieki za posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajne jest, ale jakoś nie wiem, tak trąci trochę brakiem pomysłu (konkretnego) tylko takie co wpadnie do głody to w projekcie, nie wiem czy te materiały na podłodze i ścianie to już ostateczny wybór? bo trochę dziwne, te na ścianie wporzo, ale na podłodze? powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności