Skocz do zawartości

postac 3d: cyborg


bieloon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

rzeczywiscie sam pomysl na scene bardzo dobry, cyborg tez trzyma poziom.

gorzej jest z wykonaniem reszty, kurcze gdybys sie bardziej przylozyl bylo by pieknie.

szkoda robota... na ta scene.

co do otoczenia pomijajac jego wykonanie to ja zrobilbym cos bardziej hermetyczno-naukowo-laboratyjnego;) + niebo ale to moje trzy grosze a gustach sie nie dyskutuje.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO do nieba ,to go tam nie ma,bo jest tylko kolor czarny w Backgroundzie, aświatło to sobie pomyślałem że może dawać np księżyc w pełni (może rzeczywiście troche za mocne, ale może lampa uliczna dawać podobne swiatło). A co do otoczenia to lubie takie brudne klimaty połączne z science fiction, a sterylne laboratoria mi się nie podobają. W sumie to otoczenie i oświetlenie to zajęo mi najmniej czasu bo jakieś 2godz. z czego duża częśc to malowanie tekstury w photoshopie.

Nawet niewiem co to jest AA (ale się domyślam że jak zwiększe to renderowanie będzie się ciągnęło, a na długie rendery nie mam cierpliwości).

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze fajnie poczytać ze sie ludziom podoba,

dzieki za opinie, później się postaram dać siateczkę,

Jeszcze pokże wam jedną prackę, która miała być do animki ale dałem sobie na luz, bo postacie które zrobiłem nie podobały mi sie później, ale pokaże wam otoczenie gdzie mieli się nawalać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey bieloon,

 

Musze powiedziec ze fajny model tego robota i ta katedra to fajna,

tylko rendery to musisz popracowac troche wiecej, np swiatlo w katedrze to mi sie nie podoba spojz na te plomienie dodaj tam czerwone swiatlo to bedziesz mial plomienia

iluminacje na te kolumny itd.

Modelowanie jest swietne.

 

narazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katedra fantastyczna, przeglądając myślałem, że to zdjęcie - robi wrażenie!

Robocik z twarzy podobny do któregoś z forumowiczów;P tylko nie pamiętam którego. Nogi za bardzo LowPoly - kanciastości całkowicie niszczą łagodny rozkład odbić:\

Krzesło mogłoby być takie całkiem zwykłe (warsztatowe), no i ściany jeśli już tak poniszczone, to niech te płaty farby odchodzą zawijając się - to by dodało realizmu tworząc dodatkowe nieregularne cienie, a tak pozostaje jedynie rozmytą teksturą.

Na przykład (tylko brak robota):

k37-3.jpg

 

 

Natomiast o braku AA to już nawet wspominać nie mam siły;)

Ale jest dobrze - ciekawe prace z pomysłem! a poprawiać zawsze coś by można - tak w nieskończoność.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy robocik podobny do ktoregoś z forumowiczów, ale jak robiłem tą głowę to wzorowaem się na mojej twarzy( moja babka mówi ,że tylko nos troche podobny).

A tej pracy to nie będe już poprawiał bo teraz siedze w innej pracce i już nie mam takiego zapału do tego cyborga. Może w przyszłości zrobie innego cyborga w kościele, bo lubie te klimaty (tak ogólnie to tak caly czas krąże wokół fantasy, s-f i takie tam.

A to zdjęcie ze ścianą i krzesełkiem jest super, gdybym widział je wcześniej to bym takie otoczenie zrobił. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha.

Ja nie moge na swoim sprzęcie robić dużo detali i staram się siatkę jak najbardziej robić prostą. Przy origowanym cyborgu gdy go ustawiałem w scence to już mi siekomp mulił( otoczenie jest w innym pliku). A co do tej katedry to już prawie wogóle nie mogłem kamery ustawić. Taki mam żałosny sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności