Skocz do zawartości

Obiekt 3d: World Trade Center


Maf

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

alez sie narobil chlopak :] jesli chcesz pokazac caly budynek to szczegoly radze pominac jesli bedzie rzut okiem na miast skad wylaniaja sie wieze to nie lepiej byloby zrobic bardzo dobra texturke i nalazyc ja na boxa? :) jesli natomiast bedzie rzut kamerka z bliska na budynek no to milego modelowania zycze :) , jako ze na tym forum jeszcze chyba z tego co wiem nikt nie bral sie za taki budynek , wiec pomysl fajny zobaczymy jak bedzie wykonanie :) pwoodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narobil sie? narobilbym sie gdyby nie bylo czegos takiego jak Array;] a co do ostatecznej koncepsji to jesscze nie wiem ale zalezy mi na detalach. najpradopodobnije powstanie jakas animka z WTC Plaza wiec detale jak najbardziej potrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTC to już historia ale miło będzie ujrzeć je jeszcze raz (mam nadzieje że zrobisz dwie wieże :P )

Życzę wytrwałości w projekcie ! Chciałem zrobić kiedyś coś podobnego ale zabrakło mi jej :P

Miałem kiedyś plan zburzenia miasta przez fale uderzeniową, ale skończyło się tylko na paru próbnych renderach :P

Nie bierz ze mnie przykładu :) SKOŃCZ TO !!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmmm, szczerze, dla mnie to wygląda jak 1 wielki kwadrat- czyli nie najlepiej ................., wszystko zalezy (efekt końcowy) czy ten budynek to ma być jeden z wielu np. na Manchatanie, czy tylko ten 1 , bo jak 1 to za kiepski. ( popatrz na animacje "asblaze " - i weź przykład...może jeszcze texturki coś by pomogły, ale nie zawiele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności