Skocz do zawartości

pojazd 3d:audi 80 coupe-tuning


giegiel

Rekomendowane odpowiedzi

Wietam!Kiedyś tu był post z tym audi w wersji cywilnej której nie dokończyłem i zaczełem robić wersje po tuningu.Nie podoba mi sie ta lampa z przodu a nie wiem co mi sie w niej nie podoba help!!To samo tyczy sie lusterka.a i śrubek w kole jeszcze nie ma.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

najpierw minusy:

-kanciato: dach, wloty zakladam ze quad wygladzanie uzyles

-material i wyglad felg, nieeee

 

plusy: ladny modeling, gladko, widac ze jest to ten samochod ale troche jeszcze krzywo gdznieniegdzie, licze ze popraawisz bledy i bedzie pieknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin_mocny

giegiel nie przejmuj się bo mi też wypominają że mam dupiaste alusy ale fakt że moje przy twoich to są blade ;)

ten wzór alusów jest wypasiony choć jasne że to kwestia gustu i nie wszystkim się będą podobać - tak na marginesie to widzę że tu na forum to ile forumowiczów tyle wzorów alusów - każdy ma swój własny a jak wstawisz TWÓJ to blee...

a co do reszty.... maska dość płaska a w przedniej fazie gwałtownie schodzi w dół do osłony chłodnicy (może to wina widoku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych felg to jestem właśnie bardzo dumny z nich bo wydziabałem je w Rhinoceros.Może poza materiałami.Więc co Ci sie w niech nie podoba??Co do zderzeka to zrobiłem nowy całkiem inny.Ale musze go jeszcze dokończyć bo nieco krzywy jest.a te ranty na nadkolach są ale małe.a maska taka jest.sprawdzałem na rzutach.Macie jakiś dobry przepis na siatke tuningową??pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i bardzo dobrze ze w rhino je wydziobales bo jest to najprostszy znaczy najdokladniejszy i najlepiej wygladajacy element tego czegos co nazwales audi. Przypatrz się uważnie i jak mi powiesz w ktorym miejscu to cos przypomina wlasnie audi pomijajac 80 i coupe to bede bradzo szczesliwy. poprostu jest to niedbale wykonane lepiej by to zabrzmialo na odpie...ol.a jeszcze pokazujesz model bez siatki ani low ani z MS to co mozna innego napisac fajnie albo do dupy i ja wybralem to drugie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Ci powiem tak:więc tuning ma na celu utworzenie samochodu indywidualnego, samochodu niepowtarzalnego.często samochody po tuningu nie przypominają samochodów bazowych np.w Polsce jest fiat SC który przód ma od vw Lupo a tył seryjny z lekkim retuszem stylistycznym.Jakbyś go zobaczył to nie jesteś w stanie określić co to za model.dlatego może moje audi nie przypomina audi.ale takie było założenie.I mój błąd bo to jest audi 90 coupe a nie 80.to ja nie wiem czemu sie czepiłeś tych felg skoro sam nie potrafisz określić co w nich nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ja gdzies napisalem ze te felgi są zle ?????? a dokladnie napisalem ze nie pasuja mi do reszty pod wzgledem wykonania, a moze nie chcesz tego zrozumiec to przeczytaj kilka raz moze zalapiesz.moglem odrazu wejsci i napisac ze to co widze to jakis kawalek plasteliny z odbiciami. dalej nie widzisz hymmm...

dobra taki cytat("Nie podoba mi sie ta lampa z przodu a nie wiem co mi sie w niej nie podoba") czy tylko lampa a to co sie dzieje dookola niej ci sie podoba ?? a wykonanie ci sie podoba czy chcialbys takim czyms wyjechac na ulice ?? choc napewno wyroznial sie z tlumu innych Samochodow przez wielkie "S".a te ala audi przypominalo by moze audi ale tylko po starciu ze ciezarówka, scianą czy zrzucony z wierzowca czy jeszcze inne i nie pisz ze jestes poczatkujacy bo powinienes pokazywac siatke i sie zapytac co robisz zle, ba tymbardziej nie pisz ze nie widzisz bledów w tym co robisz bo to żenujace...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) ktos tu ma dzisiaj ciezki nastroj :)

2) niestety w wypowiedzi "ciezkiego nastroju" jest troche racji

3) zmien temat na audi (jakies) albo chociaz poszukaj badziej okraglego niz 80tka i dopisz to tematu:)

4) pozdrawiam i przyznaje ze jako "auto" wyglada powoli powoli coraz lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat :

pojazd 3d:audi 80 coupe-tuning

hiegiel :

dlatego może moje audi nie przypomina audi.ale takie było założenie.I mój błąd bo to jest audi 90 coupe a nie 80.to ja nie wiem czemu sie czepiłeś tych felg skoro sam nie potrafisz określić co w nich nie tak.
- po pierwsze skoro wstawiasz prace na forum to licz sie z krytyką ;) skoro mówi ze mu niepasuje to mu niepasuje - mi niepasuje chociaz by w nich to ze są kanciate , za ostre krawędzie i zły materiał , oswietlenie w scenie itd, a zresztą sam piszez ze to 80 a za chwile ze 90 to skąd mamy wiedzieć o co ci biega ;) jak dla mnei to poza tymi koszmarnymi alusami to widze pare błędów np szyb wchodząca nierówno pod karoserie (pod dachem) , kwadrotowe rogi w koło szyb, ta dziurwa okrągła w zderzaku (jakies zniekształcenia w koło niej) i wiele wiele innych, na razie pozdrawiam i zycze powodzenia w dalszej pracy, popracuj jeszcze nad modelem to tyle - sorry ale nikt niemówił ze zycie jest zawsze proste :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności