Skocz do zawartości

bagienne koncepty


RK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Drugie- stwór żyjący na drzewach nad bagnami- coś jak humanoidalna modliszka... Kiedyś strasznie mnie to męczyło (tj. pomysł takiego połączenia) i pewnie jeszcze długo nie będę wyleczony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeci i ostatni z sylwestrowych- miałem taki pomysł do drogi samuraja - jest taki świetny XVIII wieczny cykl satyrycznych drzeworytów z groteską zwierzęcą- żaby i ropuchy są tam zawsze samurajami (drzeworyty wykonywali niechętni im rzemieślnicy z Joshiwary) ale bałem się że po żabie ze sztuki spadania temat jest skażony więc ta wykluła się dopiero teraz... Mam nadzieję że stworki dadzą wam choć trochę tej frajdy którą mi dało wymyślanie ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako pomysly to sympatyczne, ptaszek z ptaszkiem i zabolud fajne sa, rysunkowo to moglbys sie jednak ciut bardziej wysilic, pojsc o krok dalej, rozroznic kreske, moze dodac koloru, zeby nie bylo to wszystko pociagniete obla kresko o tej samej grubosci. Jednak w konceptach tez trzeba zatrzymac uwage ogladacza roznymi czysto graficznymi/ilustratorskimi sztuczkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za komentarze. Rysunki są tym czym są- raczej szybkim zapisem pomysłu niż wysiłkiem twórczym. Oczywiście, przygotowując koncepty na zamówienie warto je dopieścić ale tego rodzaju minutówki zwykle lądują w teczce jako zbiór pomysłów do wykorzystania "na później"- stąd mocno szkicowa forma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba ptakoman i żaba (ta jest ekstra) natomiast nie daje radyz tą modliszką... jak ona łapie ofiary? Hoduję modliszki i wiem, ze mają inna budowę odnóży. Sprawdź na google 'mantis' lub 'sphodromantis'. I spróbuj coś z tym zrobić. :) Pozdrawiam, Maciek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Siegmar- no pewnie że ma. Ja też mam to co jemu miałem żałować. A że na wierzchu- no przecież jest w tytule że ptaszek ;)

 

@Shin- póki co będzie to leżeć w szufladzie i czekać aż skończę wszystko co pozaczynałem a potem- zobaczymy.

 

@Blaster- nie sądzę żebym miał ochotę coś z tym robić i nie dlatego że jestem taki genialny że łoj i tak musi być - tak mi się wymyśliło i póki co tak zostanie- było nie było to nie do filmu przyrodniczego. Pewnie jak już doczeka się realizacji w 3d i będzie nieciekawie wyglądało to wtedy przerobię a póki co- niech się kurzy takie jakie jest.

 

Wielkie dzięki za komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności