Skocz do zawartości

Psia pomoc


Pepe99

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam problem !! :(

 

Czy ktoś wie skąd można ściągnąć referka (najlepiej animowanego) chodu, chodzenia, spacerowania, poruszania, biegu, sprintu... etc. PSA ??!!

 

Stworzyłem model pieska, zrigowałem go, i za pana Wacława nie wiem jak się pies porusza :P

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hehheehe- a sam mi mowiles o robieniu samemu, o tym ze, to nie uczciewe, i ze, bla bla bla , hehehe..............- ja bym zrobil ruch tego psa w CAT-ie - tam masz gotowy rig, gotowy ruch ktory tylko edytujesz na potrzeby wlasnej animacji - i to nie jest ..sciaganie, gotowiec czy takie tam ....- pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to prosiłem o pomoc a Ty mi tu z off topickiem wyjeżdżasz ! Grrrrr

 

 

 

Boże gościu naucz się czytać...

 

kurt - "a sam mi mowiles o robieniu samemu..." A co napisałem w moim poście ?!?! Może Ci przytoczę; "Stworzyłem model pieska, zrigowałem go" Jak widzisz zrobiłem SAM !!!

 

Wg mnie to co Ty wyrabiasz to właśnie jest ściąganie i nic innego niż przerabianie GOTOWCÓW !!! Radzę Ci w ogóle zrezygnować z animacji.... upppsss sorki ja jeszcze nie widziałem żebyć w ogóle coś zaanimował ;) ..... SAM .....

 

A wracając do mojej prośby; nie chodziło mi o to żebyście zaanimowali mojego pieseczka ;P tylko zapytałem czy macie jakieś filmiki jak się porusza pies, bo ja nie dysponuję żadnym czworonożnym zwierzakiem i nie mam raczej jak podpatrzeć ów chodu. ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj u mnie aders jest na dole (często jak ściąga się modele za free są krótkie animki :]

 

(Jak obudzi się obudzi mój pieseck "LEO" to zobacze jak on chodzi, biega, bo nestety jeszcze niezapamiętałem jak on biega bo mam go od 2 miesięcy (jest takii malusii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepe... no poszukaj w sieci... na pewno znajdziesz.. :) Psa jeszcze nie animowałem, ale na pewno jest jakas pomoc.... albo idź do parku z kamerą... albo bystrym okiem około 18... bo to raczej standartowa pora srania psów ;)

 

Pozdrawiam

 

[edit] no i jeszcze ważne pytania:

pies jest mały czy duży?

chory czy zdrowy?

stary czy młody?

biega czy chodzi?

rasa czasem tez gra rolę, bo np boxery i amstaffy chodzą inaczej niż charty ;)

[/edit]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Webmaster - wielkie dzięki za odp. zaraz wchodzę w Twojego linkuska i poszperam trochę ;)

 

asblaze - szukałem szukałem w sieci... jedyne co mi się udało znaleźć to animowanego gifa z biegającym psem (zawsze coś ;) ) Gdyby nie to wiatrzysko to bym chodził za każdym psem i podglądał ich włochate dupska ;P A psiak taki średni, wielkością coś ok. wilczura, 100% zdrowej psiej masy ! Dzięki za odp.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności