Jump to content

Animacja Aracha


DaveBorck

Recommended Posts

Witam wszystkich ! :)

 

Tak sobie pomyślałem, jako że jestem stałym bywalcem tego serwisu (który wg mnie jest jednym z lepszych o cg), że najwyższy czas pokazać coś od siebie, żeby wysłuchać jakieś opinie fachowców i może podbudować się do dalszej pracy. Powiem tylko tyle, że po obejżeniu "ghost in the shell" utknął mi w głowie pewien mech (końcówka filmu). I stwierdziłem, że go sobie luźno (z pamięci) przeniosę w świat 3d i tak oto powstał model. A animacja wyszła już sama. W sumie to już dosyć stare ale mimo wrzucam.

 

Plik waży jakieś 18 mega.

 

http://paulinaborkiewicz.com/aracha.avi

Opinie mile widziane.

 

I jeden screen z animacji.

Link to comment
Share on other sites

Fajny klimacik. Kamerka na ramieniu fajna ale samo ramie można by jeszcze dopracować (ale to chyba nie jest najważniejsze). Mały robocik pajęczak przyjemny. Jak zrobiłeś te efekty kamery? (zmiana kolorów głównie mnie interesuje). A tak wogóle jakie znacie dobre programy służące do sklejania i obróbki gotowych animek?

Aha i jeszcze coś: dlaczego wg. Was wszystko musi mieć fabułe? To jest przecież prezentacja - ma treść i to wystarczy. (ale to tylko moje skromne zdanie ;-)

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

utwór w tle to jak jest na początku napisane ( wiem, wiem za krótko, niewyraźnie i nie wiadomo o co chodzi) zespół-Autechre (z wytwórni Aphex twina:) utwór-Laughing Quarter

 

Jak znajdę trochę czasu to może go spakuję divx a nie indeo

 

A animacji postaci mało, bo to była postać trudna do animowania z racji mojego całkowitego nieobeznania w tej tematyce (czyt. złe rigowanie no i sześć latających we wszystkie strony nóg) a także brak ku temu jakichkolwiek umiejętności czyt. talentu.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dużo ten filmik zajmuje miejsca... Ciekaw jestem dlaczego. (dopiero ściąga mi się filmik) Przecież Katedra tyle nie zajmuje

 

o ile pamietam to katedra zajmowala jakies 180 mb :) a filmik sciagam zobaczymy... :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy