Skocz do zawartości

Scena 3D: Old Photo Car


SZAMPEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

widac ze coś tam umiesz wymodelować

 

ale chcesz wszystko za szybko

zrobiłeś kawałek samochodu podnieciłeś sie tym co zobaczyłeś wpadłeś na kiepski pomysł jak go zaprezentowac i wrzuciłeś to na forum ...

 

... a nie tedy droga powinieneś poświecić temu jeszcze ze 30x wiecej czasu bo tak to straszy a nie przyciąga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłeś kawałek samochodu podnieciłeś sie tym co zobaczyłeś wpadłeś na kiepski pomysł jak go zaprezentowac i wrzuciłeś to na forum ...

 

HAHAHAHA;)

sikham ma racje podnieciles sie a nie natym polega rzecz zeby sie podniecac tylko zeby byl efekt moglbys dokonczyc pojazd a nie kawalek pokazywac:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm no tu zawsze po wszystkim jadą:P Chyba jednak mają rację... modelik nie jest straszny... ale to stare zdjęcie?!?!?! BLEEE i to jeszcze mojej ulubionej marce..... nie dobrze się dzieje.... albo ja się w rozwoju cofnąłem:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany, ale zaawansowany beszt :-D

Szczerze, to nie wiem dlaczego zrobiłem stare zdjęcie... tak mi przyszło do głowy i już tak zostało.

Ale macie racje, nie na tym rzecz polega...!

I w tym największy jest ambarans, aby dwoje chciało naraz ;-)

Postaram się na drugi raz nie popełniać takich błędów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę wdzięczny za krótki wykład pt.: "Co to jest Low Poly"...

 

zebym nie namieszać to powiem tak - z tego co wiem ,low poly to poprostu model z mała ilością polygonów (modelowane autka mają kilkaset tysięcy poly ,a takie np w coline mcrae ok 5 tys [jezeli sie myle to djcie znac]) , co znacznie wplywana prędkość renderingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności