Skocz do zawartości

scena 3d: kamiennica


binc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moja pierwsza pracka w 3d maxie do ktorej podszedlem powaznie, wczesniej raczej nie udawalo mi sie niczego ciekawego stworzyc... W kazdym razie uznalem, ze ta prace jako pierwsza moge oddac krytyce:) W 3d raczkuje, wiec prosilbym o jak najwiecej wskazowek itd. licze na wasze komentarze. scenka zrobiona w maxie 6, po renderze pomoglem sobie troche photoshopem.

 

pozdrawiam.

 

km7.jpg

 

km6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jak dla mnie swietnie :)

Jest ten ponury klimat :) Mapowanie na oknach troche Ci sie rozjechalo. Chyba takze przesadziles moze odrobinke z glowem w drugim renderze. To wszystko nie zmienia faktu ze nadal mi sie bardzo podoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niektorych momentach na drugim renderze tekstura lezy, glow tez przedobrzyles jak mowil kolega Baton. Po za tym bardzo mi sie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, z teksturowaniem na dobra sprawe nie mialem doczynienia, a glow` zapomnialem ustawic przed renderingiem (cos kolo 2h) wiec zrobilem w photoshopie ;p Postaram sie po odbyciu sesji wrzucic jeszcze kilka rzutow na calosc projektu jak czas pozwoli

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie jest bardzo ładnie .fajny klimat może aż za obskórny i brudny.

kto tak mieszka nie uzywa żarówek 250 V :) tylko świeczek lub starych lamp naftowych wiec zmieniłbym swiatło na bardzo subtelne.

Im dłużej patrzę tym bardziej mi się podoba.Jak zrobiłeś mgłę?I czynm renerowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Webmaster: Mógłbyś chociaż te najbardziej rażące wymienic?

 

tomeg: renderowalem brazilem, ustawienia to bardziej kwestia przypadku (jeszcze tego nie pojąłem:P) natomiast mgłe dodałem już w PS.

 

wielkie dzieki za komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, mnie również boli widok tych rysuneczków... zmienie of korz.

Wczesniej łaziłem z aparatem po Łodzi i pstrykałem fotki, troche podpatrzyłem tu troche tam itd... brudny klimat był jak najbardziej zamierzony... tak widze moje wspaniałe miasto.

 

mam pytanko: jako newbie na tym forum chcialbym sie dowiedziec jak wstawiac miniaturki przy nazwie topic`a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rysunek nad brama usun, za wysoko, kto by tam sie na brame wspinal zeby cos takiego zrobic.

pierwszy render mi sie podoba bardzo. oprocz ram okiennych.

drugi tez niezly ale biala rynna troche razi, i zgadzam sie co do glow.

jak chcesz miniaturke przy nazwie topica, musisz dac obrazki jako zalaczniki a nie jako linki (edytuj post => manage attachments)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niekiedy spotykam rożne akty wyrazenia swojego 'ja' na 10 pietrach wiec nie widze przeszkód by ktos mogl maznąc cos 1 m nad swoją głową :p no ale niewazne, wywale te bazgroły bo faktycznie zupełnie niewspółgrają z całością. Przy tym wejsciu wzorowalem sie na pewnym zdjeciu zrobionym jakos w grudniu ( http://redkite.com.pl/sebastian/galeria/2.jpg ) no ale napisy zupelnie nie wyszly :) coz, pozostaje tylko patrzeci cwiczyc;)

 

ps. thx za help w sprawie miniaturek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności