Skocz do zawartości

postać 2D:UFOL


_mitro_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

taki bardzo standardowy, nic nowego nim nie wnosisz.

a co do wykonania, osobiscie wole jak jest wiecej cieni (jak widac ze to bryla, a nie takie plaskie)

 

a co myslisz o pracy smart'a postać 2D:Wiewiórka?

prawie wszystkim sie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co myslisz o pracy smart'a postać 2D:Wiewiórka?

prawie wszystkim sie podoba

 

Oj wiesz co? teraz to już trochę przegiełeś. Co innego jest stylizacja, a co innego jest nieudolność. pracka smarta jest płaska, ale jest zrobiona swobodnie i widać w tym jednorodną koncepcję stylistyczną. Jest kreskówkowa i tyle. Natomiast twoja praca ma bardzo wiele braków: błędy anatomiczne, kiepsko dobrane kolory, a wreszcie spójrz na głowę: twój alien wygląda jak z papieru...

 

Pracuj, pracuj, może efekty będą.

Jak wystawiasz prace na forum, to świadomie wystawiasz ją na krytykę, żeby dowiedzieć się jak twoją pracę odbierają, a nie po to, żeby się bez sensu kłucić czyje lepsze!

 

Samokrytyki trochę, bo bez tego do niczego nie dojdziesz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomuś "Jak wystawiasz prace na forum, to świadomie wystawiasz ją na krytykę, żeby dowiedzieć się jak twoją pracę odbierają, a nie po to, żeby się bez sensu kłucić czyje lepsze!" To oczywiste ze wystawilem to po to by zobaczyc jak to odbiraja inni po to jest to forum. Ja sie z nikim nie kluce ja tylko zadalem pytanie dla ANIA C "a co myslisz o pracy smart'a postać 2D:Wiewiórka? prawie wszystkim sie podoba" czy w tym pytaniu jest cos zlego? Ja nic tu zlego nie widze. Gdzie jest ta klutnia? Jesli chodzi o bledy anatomiczne to nie moge sie z toba do konca zgodzic! Po pierwsze nie wiadomo jak wyglada prawdziwy UFOludek jak mozesz mowic ze ma bledy anatomiczne hmmm moze widziales UFOlutka? Moge cie zapewnic ze takiego nie widziales bo to moj wymyslony. On tak ma wygladac to nie czlowiek tylko UFOludek specjalnie dalem mu taka bodowe. A co do kolorow to kazdy ma odmienne zdanie jednemu bedzie sie to podobalo drugiemu nie. Mi sie podoba dlatego tez takie kolory mu dalem. Co do glowy to masz racje z troche jest kiepska a moze bardzo hmm poprawie to i bedzie spox.Dzieki ze oceniles moja prace ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, może trochę przesadziłem :) Odebrałem to jako coś w stylu: "patrz, on zrobił podobnie i wszystkim się podoba, ja też tak potrafię!!!" Ale jak nie o to chodziło to sorry.

1) największy błąd: moim zdaniem zmieniłeś perspektywę w photoshopie, żeby ręka bardziej wychodziła z obrazka - to bardzo spłaszczyło postać.

2)anatomia: spoko, ufok może mieć 4 łapy naprzykład, ale jak ma to chcę widzieć stawy, mięśnie, kościec, proporcje. U ciebie są braki - łokieć na wysuniętej ręce zaczyna się tuż pod pachą, a na drugiej łapie jest już normalnie. Nawet ufo jest chyba symetryczne?

3)kolory: nie tyle dobór, co rozmazanie ich. wygląda to brzydko, a nie daje żadnego dodatkowego ciekawego efektu. To postać kreskówkowa, mogłeś dać jednolity, płaski kolor

4) Brak konturu... To twoja sprawa, ale postacie kreskówkowe wyglądają lepiej z gróbym, czarnym konturem

5) Pomysł - sorry, takiego ufola - skejta luzaka to już 100 razy widziałem. Mogłeś się bardziej wysilić...

 

To tylko moje sugestie, możesz je uznać albo nie. w każdym razie moim zdaniem czeka cię jeszcze dużo pracy. Ale jak moasz zacięcie, to dasz radę.

Pozdrawiam, no offence! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, może trochę przesadziłem :) Odebrałem to jako coś w stylu: "patrz, on zrobił podobnie i wszystkim się podoba, ja też tak potrafię!!!" Ale jak nie o to chodziło to sorry.

1) największy błąd: moim zdaniem zmieniłeś perspektywę w photoshopie, żeby ręka bardziej wychodziła z obrazka - to bardzo spłaszczyło postać.

2)anatomia: spoko, ufok może mieć 4 łapy naprzykład, ale jak ma to chcę widzieć stawy, mięśnie, kościec, proporcje. U ciebie są braki - łokieć na wysuniętej ręce zaczyna się tuż pod pachą, a na drugiej łapie jest już normalnie. Nawet ufo jest chyba symetryczne?

3)kolory: nie tyle dobór, co rozmazanie ich. wygląda to brzydko, a nie daje żadnego dodatkowego ciekawego efektu. To postać kreskówkowa, mogłeś dać jednolity, płaski kolor

4) Brak konturu... To twoja sprawa, ale postacie kreskówkowe wyglądają lepiej z gróbym, czarnym konturem

5) Pomysł - sorry, takiego ufola - skejta luzaka to już 100 razy widziałem. Mogłeś się bardziej wysilić...

 

To tylko moje sugestie, możesz je uznać albo nie. w każdym razie moim zdaniem czeka cię jeszcze dużo pracy. Ale jak moasz zacięcie, to dasz radę.

Pozdrawiam, no offence! :)

 

spox dzieki ze oceniles moja prace profesionalnie :) jestem zadowolony z twojej wypowiedzi zgadzam sie z nia w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wiewiorki: ma charakter, wyraz twarzy. przy czym w pierwszej wersji mi sie bardziej podobala. dobra kreskowka. w dalszym ciagu wole bryly od kreskowek, ale to jest moie osobiste zdanie i moj gust, nic na to nie poradze. przy twoim obrazku trudno ocenic czy ma byc kreskowka czy nie.

nie wiem czemu chcesz zebym komentowala inne prace w twoim watku, ale niech ci bedzie.

 

twojemu ufolkowi w porownaniu do wiewiorki brakuje przede wszystkim charakteru. no i jest to moim zdaniem taki rodzaj ufola co je sie sprzedaje jako plastikowe figurki dla dzieci, czyli dosc stereotypowy.

 

zgadzam sie z punktami 1-5 ziomusia, dodam ze pod broda jak juz robisz takie niby cienie to tez powinien byc cien, bo u ciebie sie z szyja zlewa. oprocz tego glowa jest ogolnie bardziej plaska niz swetr, lepiej utrzymywac jednolity styl, chyba ze sie chce zroznicowaniem stylow uzyskac jakis specjalny efekt, ale tego u ciebie niema.

 

a co was napadlo ze tyle cytatow robicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności