Skocz do zawartości

scena: zamach


Morbid Karbid

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam scenę, którą męczyłem przez kilka ostatnich wieczorów. Chciałem uzyskać maksymalny realizm, ale po obrobieniu panienki i kolumny już mi się odechciało. Stwierdzam, że dążenie do fotograficznego realizmu to niezbyt fajne zajęcie. Ciągle coś nie pasuje... element oglądany osobno jest spoko, ale całość już się sypie. Jak dla mnie blado to wypada przy takich pracach jak prezentowane właśnie spaceopery, gdzie widać charakter pracy i twórcy. Zarzucam więc na dłuższy czas próby tego rodzaju. Dorzucam jedyną referkę, z której korzystałem. Reszta z bańki, co zresztą widać,,,

P.S. Czy ktoś wie, jak ta miła pani się nazywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ciemna plama w wodzie wyglada dziwnie, zbyt jednolita, nie wiadomo od razu co to jest.

pusta reka faceta wyglada dosc plasko.

wogle facet wraz z woda wyglada troche niedokonczony, w porownaniu do kobiety. pewnie dlatego ze bez referek, gdybys utrzymal kobiete w tym samym stylu to by to lepiej pasowalo.

kobiete rysowales od nowa, czy po zdjeciu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...kobieta wyszła naprawdę dobrze... reszta tak jak pisze autor wygląda na nieskończoną...

W porównaniu do referki, kobieta na obrazku jest węższa w talii i szersza w barach... można by jeszcze kilka różnic podać ;)...więc raczej nie jest po zdjęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morbid karbid-Ta kobitka na obrazku który dodałeś jest niesamowita!wygląda jak zdjęcie,super:)

ale dopracuj resztę .będzie naprawdę świetna praca!

 

Morbid Karbid-oops ,nie doczytałem że ta panienka obok to referka,mój błąd,ale i tak jest super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslę że przydałby ci się szkic na początek, oszczędzato wiele frustracji później.

Praca chmm powinna być dynamiczna a sam kadr ją rozleniwia, widze też że brakło ci fotki wody i już jej nie zrysowałeś tak dobrze jak panienki.

Sam pomysł mi się podoba, walka na noże w brodziku, coś w tym jest, jednak sugerowałbym inaczej wykadrować, dorzucić detale, poćwiczyć wodę . . .

Chłodne światło, które dominuje w tym obrazku pasuje do sytuacji, jednak mam wrażenie że jest to efekt trochę przypadkowy niż zamierzony. Ćwicz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie cos nie pasuje w tej pracce jako calosci [ moze ten kolo jest zbyt ciemny, za duzy i wogole? :) ] ale pani jako wykadrowana, ejst bardzo fajniutka :):) choc wydaje mi sie , ze ma zbyt waska talie w stosunku do ramion, oraz bioder ( ale ja sie na tym nie znam wiec sie nie przejmuj :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności