Skocz do zawartości

Robimy Teledysk....:) Potrzebna Fachowa Porada.....


Gość kostuch

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kostuch

Witam! Mam taki problem.... robie razem z ziomkami teledysk do naszego kawałka ( mamy składzik hiphopowy ) chodzi o to że ...

Z kamery potrafie zrzucić te nasze nagrywki na kompa w formacie avi bo mam taki programik ( dostałem razem z kamerą ) tylko że potrzebny jest nam program na którym będziemy mogli pociąć te nasze aviki a przede wszystkim połączyć z dźwiękiem......wiadomo o co chodzi... to ma być taki teledysk :)

Bardzo mi na tym zależy :)

I czy taki programik jest darmowy i można go ściągnąć z netu?

Z góry dziękuje !

Pozdrawiamy KoMeRcJa !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

kolejny denny (jak podejrzewam) hiphopowy "squad". Zabierzcie sie za cos powaznego i naprawde ciekawego, a nie za rapowanie "jak to w polsce jest zle". Niedobrze mi sie robi jak widze takie "kapele", ktorym sie wydaje, ze zrobia jakis podklad (przewaznie skladajacy sie z jednego, lub dwoch sampli), powiedza ze wpolsce jest zle, zmontuja teledysk i podbija swiat swoaja "muzyka". Wlasnie przez takich jak Wy nie ma czego sluchac na listach muzycznych. Ciagle to samo - w kółko teksty typu: "joł joł ziomale, w polsce jest zle i nie kłamię was wcale... joł joł joł!" i inny kicz sprawia, ze ciary mi po plecach przechodza :/

 

brrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus opanuj sie....niech se ziomale:)))robią co chcą chocby to miał być największy kicz na świecie...mi sie właśnie najbardzie rzygać chce jak słysze tego typu wypowiedzi....kup se cd w sklepie z muzyką jaka ci odpowiada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi nie chodzi o to, ze nie lubi hip hopu czy cos, tylko wszyscy sie pchaja w ten typ "muzyki" jakby byli conajmniej utalentowani. A moja postawa dzisiaj jest taka, bo ogladalem dzisiaj ze trzy listy muzyczne (ktorych dawno nie widzialem, a kiedys byly spoko) - wszystkie byly zdominowane przez tanie hiphopolo klasy B. Rzygac mi sie chce jak wlaczam telewizornie, net czy radio i slysze jakiegos ziomala, ktory za wszelka cene chce byc gwiazda i pokazac ze wie bedzo duzo o zyciu. A tak naprawde nic nie wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostuch -> Rozumiem że szukacie darmowego programu? Ja bym na waszym miejscu na początek sprawdził Windows Movie Maker - jest to program standardowo dołączany do nowszych wersji windowsów (np Xp). Jest w Start>Akcesoria>windows Movie Maker :) Ja wiem że pewnie są lepsze programy, ale nie za frajer... a jeżeli nie macie wygurowanych potrzeb, to na początek starczy :)

Pozdrawiam i Powodzenia! :)

 

Deus -> Twoja wypowiedź była tak żenująca, że nie wiem już czy mam śmiac się czy płakac... chłopaki proszą o pomoc a ty reagujesz natychmiastową agresją - i to tylko dlatego że słuchają innej muzy. Gratulacje facet, pewnie lepiej jakby zajeli się paleniem brownów niż robieniem muzy której nie lubisz. Trochę dyskryminujesz ludzi i to bez powodu.

Napisał bym coś jeszcze ale już mi sie nie chce tego komentowac... zresztą był EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się przyglądałem co z tego pierdzenia wyniknie. Nie życzę sobie na forum tego typu wypowiedzi Deus. Mam nadzieję, że wyraziłem się jasno. TO BYŁ NASKOK! Jednoznacznie! Jeśli masz problemy emocjonalne to się jakoś wyżyj, ale nie tutaj. Koniec i kropka.

 

Kostuch >>> rzuć okiem na VirtualDub. Jest darmowy i może się przydać.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności