Skocz do zawartości

scena 3D :esso 08


Gość raminez

Rekomendowane odpowiedzi

Gość raminez

witam przedstawiam Wam ....scene 3D ....odczucia naleza do Was nienazucam nic...wiec koncze dzieki za posty ..pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajny klimat uzyskales, chociaz w glowe zachodze co ten facet w reku trzyma i do czego podpieta jest ta "rura"? Bardzo fajnie lezy tekstura na tym ghulu szczegolnie podoba mi sie prawa reka.

 

Kamerka moglaby miec troche szeszy kat i byc ciut bardziej z dolu.

 

Przeladowales troche ta grafe, garniaki sa ok ale nie pasuja do tej sceny, to pomysl na oddzielna grafike(ale sie poplatalem).

 

Wrazenia ogolnie pozytywne.

 

Mila odmiana od samochodow i dlugopisow:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

wiesz mam wizje garnitury przedstawiaja klase Office lub wyzsza (zwal jak zwal) ,ten pan to pochlioniety przez przemysl czlowiek na ktorym widac wszystko , zmeczenie ,starosc ,choroby poparzenia itp...drzewko symbol natury w tym betonowym swiecie...zestaw do oddychania z mechanizmem ( kula z drzewkiem )to obiekt przy ktorym mozna oddychac ..tak ja to widze ...kazdy odbieze to inaczej ..i moze masz racje troszeczke inne od dlugopisow i samochodow...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

raczej mowil ..ale tak jak wspominalem kazdy odbiera to jak mu pasuje ...niczego nienazucam i tez nic w tym niejst nazucone...pozdro

( co pale wlasnie zucilem papierosy a narkotyki??? hhhmmmm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhhmmmm.. :) nom ja sie z tym drzewkiem połapałem, ale nie zmienia to faktu ze troche jeszcze brakuje w czytelności, moze to tylko techniczny problem. Aczkolwiek przeslanie mimo iż nie narzucone, to i tak jednoznaczne. Generalnie jest git, ale widywalem lepsze prace Twojego autorstwa. Estetyka minie lezy... budynki są najciekawsze... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrafisz stworzyć zadziwiające, oryginalne obrazy - jednak w momencie, gdy pojawia się coś "oteksturowanego" cały efekt i czar nagle pryska. Zauważam, że to zawsze jest najsłabszy punkt w Twoich pracach, a szkoda - naprawde całość dużo na tym traci.

Podsumowując: fabryka, niebo, budynki i garnitury - duże PRO, zwyrodnialec, kulfoniasty hydrant i droga - zdecydowanie psuje resztę, głównie ze względu na materiały/mapy. Przydało by się też zróżnicować planowość np. umiejętnie spłycając głębię ostrości.

Podsumowując: gratuluję kolejnego nieprzeciętnego, oryginalnego pomysłu na grafikę, co do strony technicznej - już się wyraziłem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

dzieki za posty i jak mowielm kiedys wykonanie jest moim najslabszym ze tak zekne ogniwem staram sie go naprawiac i uwiezmi to niejest latwe , mysle ze gdybym znalaz kogos to tzw team'u to wygladalo by to zdecydowanie lepiej np : kolega Damian ma sprawna reke ,i wykonczenie ma wysokiej klasy ...no cuz nikt niejest genialny a nad wykonczeniami bede mosial duzo popracowac ... w kazdym bac razie dzieki serdeczne ...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności