Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Porsche 911 Carrera4


Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Po pól roku nierobienia nic w 3dstudio, postanowielm powrocic do tego programu i cos zrobic, na przypomnienie zrobilem sobie ten samochod, myslalem ze wyjdzie mi lepiej, ale jak na poczatek to chyba troche zatrudny wybralem, ale teraz sobie mniej wiecej juz przypomnialem co i jak i zrobie cos na powaznie. Nawet tego nie renderowalem bo nie ma sensu, do tego niema kol i lusterek. Ale chcialem zebyscie to ocenili, tak abym w nowej pracy nie zrobil takiego badziewiia jak to....dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

sam popełniłem kiedyś wielki błąd i zaczałem bawić się w robieni samochodu.
duzo się namęczyłem i po hu*, starciłem tylko

czas i zdrowie, nie stałem sie sławny i nie miałem z tego kasy

przejrzyj na oczy !! większośc modeluje bo to prawdziwa pasja a nie w celu zarobienia pieniędzy... ty myślałeś że wymodelujesz jakis jeden model i zaraz będziesz bóg wie kim, rozpoznawalny, szanowany i uznawany za wspaniałego grafika komputerowego ?
po hu*, starciłem tylko czas i zdrowie
- kto Ci kazał ?? bo to całe zdanei brzmi jakby to była pretensja...a jak sam oceniasz swoją prace na dobrą to musi być naprawde dobra - może sie podzielisz ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duzo się namęczyłem i po hu*, starciłem tylko

czas i zdrowie, nie stałem sie sławny i nie miałem z tego kasy:(.

 

Po pierwsze - nie przeklinaj (http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=2625). Po drugie - piszesz takie głupoty, że się w głowie nie mieści.

 

Co do samochodu, to mam tylko tyle do powiedzenia, że jest w złym dziale ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo !! jest tu jakis mod ?? ;) przenieście do wip'a. A po drugie Gheed ma całkowitą racje. A co do modelu to dla mnei jest git , zastanawiam sie tylko czemu DonVito Corleone nie wrzuci czegoś wiecej ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem , ze nie powinienem zasmiecac watku , ale nie moge sie powstrzymac - moze adresat posta to przeczyta i cos z tego wyciagnie .

 

Janusz - w jakim ty swiecie zyjesz i ile masz lat ? Jesli wydaje ci sie , ze po zrobieniu kilku bryczek czy wizualek od reki dostaniesz wymarzona prace ( pewnie jeszcze wydaje ci sie ze sama do ciebie przyjdzie ) to sie grubo mylisz . Trzeba naprawde sporo wysilku wlozyc w doskonalenie swoich umiejetnosci i poszukiwania pracy . To , ze posiedziales troche w maxie nie czyni cie artysta czy zawodowym grafikiem. Co do forum to jest od tego , zeby sie doskonalic , od tego zeby sobie nawzajem pomagac a siedza na nim nie tylko mlodociani zapalency z blyskiem w oczach ale tez ludzie , ktorzy max'a maja 8 do 12 godzin dziennie w pracy , wracaja do domu ( a w nim zony i dzieci jak w moim przypadku ) , czekaja az rodzina posnie zeby spedzic z nimi troche czasu i pozniej siadaja z powrotem do kompa i dlubia dla siebie .

Powiem ci moze cos o sobie - z pracy grafika utrzymuje dom ( w kartonie nie mieszkam a i cos zjesc trzeba bo na suchym chlebie ze smalcem to sie nie zajedzie ) - zonka nie pracuje co moze oznaczac ze chyba juz jakis tam poziom reprezentuje ale na forum moich prac za duzo nie zobaczysz z prostego powodu - najczesciej wstydze sie je pokazywac , wiec nie mow mi , ze nie bedziesz pokazywal swoich " dziel " za darmo .

Mam nadzieje , ze cos z tego co tu napisalem zrozumiesz i moze dojdzie cos do ciebie .

 

Jesli chodzi w samochod - nie przerywaj pracy bo zapowiada sie naprawde dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoś i swój:D
do czego to :D ??
i jeszcze jedno ja nie chce pokazywac

swoich najlepszych prac, bo grafikom zajmuje się w sumie na poważnie, przynajmniej do puki nie zarobie na bryczke;), a na forum jestem kims innym. Sory for bed Polish;(

co ty za herezje wygłaszasz człowieku, weź sie uspokój !!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A wiec co do samochodu... to raczej juz z niego nic nie wyjdzie, tak mi sie wydaje :(.

Jutro wstawie ukonczona pracke (i nie bedzie to samochod :D). A co dalej to zobacze, A co to pierwszej wypowiedzi Janusza: powiem Ci ze bawie sie w grafice tylko dla zabawy albo zeby zabic wolny czas, sprawia mi to przyjemnosc ale nie wiaze z tym zadnej przyszlosci, (a tym bradziej nie robie tego dla kasy :D:D). Pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności