Skocz do zawartości

Pojazd 3d: McLaren LM


acre117

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

niechciał bym być nie miły ;) ale bugów troche sie znajdzie, na czerwono te widoczniejsze ,a na zielono to cały zbiór mniejszych :(

mclaren7ls.jpg

no jeśli sie myle to mni zaraz poprawią ;) nara i pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, poprawiłem (tak myśle;]) troche, bardzo dziękuje za wszytkie porady (bardzo sie przydały). kome powiedz dokładniej o co Ci chodzi bo nie kapuje. Proszę o dalsze oceny i KONKRETNE rady, bo jestem początkujący:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm jak mozna konkretniej powiedziec ze spoiler jest brzydki? bardzo brzydki? hmm nie podoba sie i tyle, poprostu nie pasuje do tego auta i podejrzewam ze do zadnego by nie pasowal, moze dlatego ze zamiast jakichs stylizowanych wlotów są kwadratowe dziury

 

;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieszczam mały update w postaci nowego spojlera:P, chociaż nie wiem czy ten jest lepszy:/ Sam zaznaczyłem sobie kilka błędów:P

1. Jak połącze dwie połowy to będzie ok.

2. Narazie tego nie modelowałem, tylko tak żeby było.

3. Później poprawie:]

 

Piszcie co źle a co dobrze;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość polak

No no no .... bravo

-Hindus,

-Nielot007,

-Lt.knysha,

-Kome,

-Predator,

Gadałem z acre117 i powiedział że nie dokończy tego modelu bo wszyscy jak widać źle o tym modeliku powiedzieli, ani jednej nie było uwagi że bardzo ładnie mu coś wyszło bravo bravo po co taki uwagi:

 

Cholernie brzydki ;). Pracuj dalej :). Pzdr

 

nie jest brzydki tylko okropny:D

ale coraz mniej bugow widac jeszcze pare poprawek i bedzie dobrze:D:D

aha i ten spojler.........

pozdro

 

kurde co to ma być !!! Nie umiecie jednego miłego słówka powiedzieć. Robił auto i już tego nie robi bo go zniechęciliście !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie ma slaby zapal :)

Ja lubie jak mi sie bledy wytyka - motywuje mnie to do dalszej pracy :)

Poprawiam to i mam nadzieje , ze jak wrzuce to taki 'hindus' napisze "O K*%$#$ nie mam sie do czego przyczepic :("

 

pozdro, pracuj dalej acer ;)

 

Modelik nie jest wcale taki zly, kilka poprawek i sie zamkna : D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bueheheeh a dlaczego tego sam nam nie powiedzial? lol moze sie obrazil :] no to przekaz panu acre ze jak sie wystawia prace na forum na ktorym jest wysoki poziom to niech sie nie oczekuje braw za model z błedami

 

niech nie konczy, moze zacznie od nowa albo zajzy po rozum do glowy, poczyta inne posty i zobaczy jak jezdzi sie po niektorych ;]

 

bravo dla was ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość polak

Tu ma być wysoki poziom.. nie powiem że kilka prac mi się podoba ale kilka nie takie jak np. (znalazłem pierwsze leprze):http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=12332

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=12123

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=12201

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=11447

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=11212

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=9323 ---to jest okropne

TO JEST OKROPNE A NIE TO CO ACRE ZACZYNAŁ FAJTUŁAPO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość polak
bueheheeh a dlaczego tego sam nam nie powiedzial? lol moze sie obrazil :] no to przekaz panu acre ze jak sie wystawia prace na forum na ktorym jest wysoki poziom to niech sie nie oczekuje braw za model z błedami

 

niech nie konczy, moze zacznie od nowa albo zajzy po rozum do glowy, poczyta inne posty i zobaczy jak jezdzi sie po niektorych ;]

 

bravo dla was ;>

 

 

Wiem jak to jest bo jestem master i dostałem już od MARCINA bardzo dużo uwag ale mam go w **** :) ja się tam nie przejmuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mow do mnie fajtlapo frajerku, nie powiedzialem ze to co zrobil acre jest okropne wiec sie uspokuj, a prace naprawde wykopales najgorsze - powiec moze ze tam po nich nikt nie jezdzi a pozatym taki z ciebie master ze bana dostales

KŁANIAM SIE MISTRZU MASTERZE :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość max3d.pl
nie mow do mnie fajtlapo frajerku, nie powiedzialem ze to co zrobil acre jest okropne wiec sie uspokuj, a prace naprawde wykopales najgorsze - powiec moze ze tam po nich nikt nie jezdzi a pozatym taki z ciebie master ze bana dostales

KŁANIAM SIE MISTRZU MASTERZE :]

 

Spox ziom na tym forum mam 1000 kont aż nie mogę ich zapamiętać i musiałem jes zapisać w wordzie :D wiec nie ma potrzeby brać mi banny :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acre117 na start cieżki samochód sobie wybrałeś i poległes niestety żeby te wszystkie wycięcia i pierdoły porobić trzeba by zrobić relatywnie gęstą siatkę w której niestety można sie zgubić bez treningu

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Polaczek

No dobra koniec jak mi to zablokuje to ja się tak nie bawię i idę nawiedzać inną strone www o 3ds max :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kuk333

No bravo 3 konta w kilka minut bravo moderek :D Jeszcze tylko to i zostało mi 33 równe kont :D Ja to jestem :) Ale niestety postanowiłem że odchodzę z tego forum (nie będę go zaśmiecał i nic pisał na forum) Bo chyba przezemnie Leru się zmienił i zaczął klnąć na gg :) Reszte kont nie powiem jakie mam bo po co wywalkicie mi i co i będzie głupio :D Aha morze mi ktoś podać adres e-mila do kogś do kogo mogę wysłać własne tutoriale na strone ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiam to i mam nadzieje , ze jak wrzuce to taki 'hindus' napisze "O K*%$#$ nie mam sie do czego przyczepic :("
taki jaki ?? tylko odlatego ze przestrzegam regulaminu to nie będe was tu bluzgał - pisze do Ciebie polak, MnC - jak ktos wstawia prace na forum to musi sie liczyc z wytykaniem błędów, nie powiedziałem ze acre ma przestac go robić tylko zaznaczyłęm błędy - zapodajcie sobie shader z dobrym reflection'em to zobaczysz jak to będzie wyglądać a nie macie pretensje do nie macie pretensje do oceniających,
Wiem jak to jest bo jestem master i dostałem już od MARCINA bardzo dużo uwag ale mam go w **** :) ja się tam nie przejmuję
swoje opinie na temet kogoś innego mógłbyś zachować dla siebie - ja osobiście nie mam nic do Marcina i moge powiedzieć że nawet spoko koleś z niego a to że przyszedłeś na forum jakies może 2 tygodnie temu (sądze po liczbie postów)nie upoważnia cie do krytykowania kogoś tylko dlatego że wystawił ci jakąś głupią ocene pracy, no panowie bez jaj - my tak tutaj nie robimy.
kurde co to ma być !!! Nie umiecie jednego miłego słówka powiedzieć. Robił auto i już tego nie robi bo go zniechęciliście !!!
do kogo ty masz pretensje ? oceniliśmy i pokazaliśmy co powinien poprawić ,jak to poprawi to dla mnei będzie git - w końcu to dział WIP a nie finished3d. Co odnośnie modelu - nie szantażujcie nikogo takim textem że "przez was on nie będzie robił modelu" i takie tam bo n amnie to wogóle nie działa, najwidoczniej jak kome twierdzi tak pewno jest. Co odnośnie MnC to narazie sie nie wypowiadam bo może sprostuje swoją wypowiedz bo nie mam pojęcia co to miało znaczyć - tak dla twojej informacji to o wielu pracach na tym forum napisałem bardzo pozytywne komentarze, bo sam wiem że wiele mi brakuje do takij perfekcji. Jak acre zdecyduje sie poprawić błędy to cos wiecej napisze. nara pozdro. PRZESTANCIE SIE ZREC Z POWODU JAKIEJS GŁUPIEJ OCENY PRACY !!!!!!!!!!!! NIC DOBREGO Z TEGO NIE WYJDZIE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy autor wątku sie jeszcze tu pokaże, ale jednak to napisze: model rzeczywiście ma sporo bugów, piszesz sam, że to twój pierwszy model i może zamiast się obrażać, zastanowiłbyś się troche nad tym co ci napisali tutaj, może rzeczywiście przeliczyłeś swoje siły i warto zacząć od jakiegoś prostszego modelu. To co tutaj piszą w żadnym razie nie służy temu żeby kogokolwiek zniechęcać do dalszej pracy, zamieszczając prace w WIPie powinieneś sobie zdawać sprawe, że wystawiasz swoją prace na krytyke, jaka by ona nie była.

 

a tak poza tematem twojego modelu: ktoś wykorzystuje twój wątek i obraża innych użytkowników!!!! a to już lekka przesada, a z tego co przeczytałem to sie wypowiada w Twoim imieniu. NIE PO TO JEST TO FORUM!!!!!!!!

 

pozdrawiam, i mam nadzieje że da ci to troche do myślenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chudy gadałem z acre na gadulcu i niby to ten koles cos przestawił co acre mu kazał napisać , a tak po za tym to acre pisał ze racja z tym modelem i ze spróbuje jakis łatwiejszy model i byłwdzieczny za uwagi co do modelu - tak że chyba damy sobie spokój ;) no tak czy innaczej racje masz ;)

NIE PO TO JEST TO FORUM!!!!!!!!
Dobra niech admin wyrzuci ten wątek co łaska ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał jush hindus: przestałem robić ten model ponieważ jak na pierwszy raz jest dla mnie za trudny, a nie tak jak webmaster twierdzi - że przez krytyczne opinie:/ Opinie są dla mnie bardzo cenne, ponieważ dzięki temu moge poprawiać błędy. Tego modelu jush chyba nie skończe, przynajmniej narazie.

Ps: Wszystkim jestem bardzo wdzięczny za komentarze, pokazywanie błędów itd:) I mam nadzieje że jak założe w przyszłości kolejnego wipa to tesh będziecie mi pomagać;]

Ps2: Teraz robie inny model- łatwiejszy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności