Skocz do zawartości

Pomorze ktoś początkującemu ??


Dark Engel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niedawno ściągnołem 3Dsmaxa 7 triala i miałem nadzieje , że zaczne modelować bez więkrzych problemów gdyż mam już doświadczenie z innymi programami tego typu :) Ale jednak napotkałem na opór:/ Czy mógłby mi ktoś objaśnić albo skierować do tutka w którym jest opisane jak wgrać szkic pojazddu lub czegoś innego ?? Dodam jeszcze tyle że posiadam tą stronke ,,http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=3875''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość Trium

Słowniczek jakbyś nie wiedział

Perspectiva- perspektywa

Top- z góry

Front- z przodu

left- z lewej strony

 

Masz już 16 lat i jeszcze nie znasz angielskiego ? Dziwne przecież we wszystkci skołach uczą angielskiego i nie jest to straszniieeee trudny język :) Ja mam 15 lat i umiem bardzo dobrze anglik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam Angielski stym ,że moja klasa ma tempy Niemiecki zamiast Angielskiego ;(;(:(:(

 

 

 

 

P.S A z tymi szkicami to dalej nie umiem :/ Toznaczy wklejam je na 3 bryły jest mniej więcej tak jak ma byc ,alee one nie są proporcjonalne do siebie :/ ,są roźciągnięte itp. :/ Co robić pomórzcie plis :)

 

A i jeszcze jedno Wsparcie sprzętowe dać na OpenGl czy Direc3D czy software??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja zakrojona na szeroką skalę Pomorze dla początkujących:

-każdy pomorzanin pomaga potrzebującym początkującym (Etap PPPP)

-początkujący po skorzystaniu z pomocy pomorzan nie są już początkującymi

-początkujący którzy dzięki pomocy pomorzan stali się pro pomagają innym początkującym.

 

Wszyscy pomorzanie chcący brać udział w akcji proszeni są o składanie zgłoszeń do 15 lutego br. na adres fundacji PomorzaninPomożePotrzebującymPoczątkującym, który znajduje się na ulotkach.

 

Ortografia rulez :D

 

tak jak pisali na www.max3d.pl

www.forum3d.kom-net.pl

i innych polskich stronach związanych z grafiką.

Powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi. Dzięki linkowi jimiman-a udało mi się stworzyć to co potrzebowałem, teraz tylko siedzieć i modelować :):):)

P.S Jakby ktos mugł to którym klawiszem się robi żeby te polygony co cię tworzy były takie przezroczyste ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi zrobiłem juz ponad 4 bryki ale nastały złe czasy :/ Mam problem ze szkicem otóż kiedy go wgram to on jest jakiś taki bez ostrości zupełnie nic nie widać:/ tylko kreski co nie które są widoczne :/

Szkic ma jest wrzucony na kartkę 2048x2048 a sam ma 1388x1881

Co robić ?? jak go wyostrzyć ??

 

 

 

http://www.imageshack.us]http://img228.exs.cx/img228/7120/12bq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności