Skocz do zawartości

scena 3d: prosty pokoik


Rekomendowane odpowiedzi

wiem wiem znowu cos ale nie martwcie sie pokoncze wwszystko ;)

 

w ramach odpoczynku od samochodow oraz w ramach podszkolenia swiatla, modelingu i materialow zaczalem robic taki sobie pokoik z kolekcji ::cantoni::

 

narazie jest tyle:

 

fotelik1.jpg

 

komplet.jpg

 

sofa.jpg

 

pozdrawiam ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hehe a powiedz kome jak długo ci sie renderuje taka scenka z interiorem ? bo jak ja sciagnełam jakiegos gotowca zeby sprawdzic jak to ma wygladac to myslałem ze mi sie piec powiesi ;) a pracka fajna - chociaz myśle ze te krzesła powinny być mniejsze ale moze sie myle bo niewidziałem ich nigdy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak bedzie okno :D po lewej bedzie jeszcze czarny fotelik, po prawej szafka, kilka kwiatkow, dywanik, a za oknem planuje dac ref jakichs drapaczy chmur ale nie wiem skad wziasc pasujace fotki ;> btw dzieki..

 

pozdrawiam ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie nie widac za bardzo pomyslu na design. jest sobie prostokatny pokoj (typowy) a w nim meble ustawione w bardzo typowy sposób. chyba ze cwiczysz render to milkne ;)

wersja "biala" bardziej mi sie podoba i osobiscie nie "ozywialbym" obrazka rzeczami pozostawionymi na stoliku...bardziej czyste wnetrze IMHO lepiej tu pasuje.

mimo wszystko dobrze sie na to patrzy. ladny render

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje Ci za te slowa :D oczywiscie nie wybralem pierwszego lepszego pokoju, grzebalem dwie godziny zanim znalazlem odpowiadajacy design ;> nie mam narazie internetu ale jak tylko bede mial dostep to bede staral sie zamieszczac. a to dzisiejszy update:

 

room002-p.jpg

 

zalaczam jeszcze obrazek z ktoreko korzystam.

 

pozdrawiam ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z mniejszego to chyba sie nie dało robić ;)

velkan - jak chrześcijanin - nie ładnie ;)

 

i jeszcze z małej litery ;)

 

 

Przyjemne wnętrze - wzornictwo wzornictwem ale miekszać bym w takim mógł, jedyne co do mnie nie przemawia to metal. Jest jakby dodany i zapomniany - na jednym renderze jest mleczny, zupełnie bez refleksu a i na ostatnim nie przemawia. Poza tym ładnie. Szczególnie fotele miłe dla oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za posty :D wiem ze troszke przejarane ale zmieni sie jak wrzuce za okno obrazek ;> szukam stron ze zdjeciami hires jakichs drapaczy chmur, chyba wiecie o co chodzi ;> znacie jakies takie sdresy?

 

sampling na materialach bedzie wyzszy, nie mialem poprostu czasu na lepszy render. nad drewnem jeszcze pracuje ;>

 

Marcin Y - o co chodzi z tymi metalami? ;>

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo że w poprzednim poście postanowiłem poczekać na moją ocenę, to w gruncie rzeczy już wtedy ją wystawiłem, a była ona błędna :)

Teraz widze że taki design i kurcze... No podoba mnie się :P

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki hindusq ale nie o takie mi chodzilo.. tzn dwa pierwsze od bidy moga byc ale perspektywa nie taka.. btw dzieki ;>

 

chris no ja mysle :D

 

kurde zrobilem ksiazki do tej szafki i nie pasowaly nie wiem czym zapelnic te polki

 

tu troche wieksze samplingi + lampa ale mysle ze ją poprawie

 

room003-p.jpg

 

pozdrawiam ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności