Skocz do zawartości

Obiekt 3d: AT-AT


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mój robocik wam się nie podobał i doradzaliście żeby zajac się czymś innym , więc się zająłem i probuje wymodelować ATAT z gwiezdnych wojen :D Na razie tylko jedna noga ale mam nadzieje szybko cos dalej dorobić .Jak poprzednio mile widziane uwagi itp.

Pozdrawiam.

1.jpg

2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam!

Mój robocik wam się nie podobał i doradzaliście żeby zajac się czymś innym , więc się zająłem i probuje wymodelować ATAT z gwiezdnych wojen :D Na razie tylko jedna noga ale mam nadzieje szybko cos dalej dorobić .Jak poprzednio mile widziane uwagi itp.

Pozdrawiam.

1.jpg

2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość styczny

ja terz sie przejechałem pare razy na boolean w 3ds max ta metoda jest moim zdaniem niedopracowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam kiedys robilem AT AT. Podobno smigaly 60km/h :) Dalem sobie jednak spokoj. Podoma mi sie jednak twoj. Pracoj dalej.... I trzymaj sie jak najdalej od mesh smooth. I gdybym mogl prosic o siatke od tylnej czesci kadluba - czyli pupy;) jak wymodelujesz Ciekaw jestem jak sobie z tym poradzisz.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lonek16 czy chcesz czy nie boolean kaszani siatke...tak jest zawsze...mozna to ukryc np poprzez weksze jej zageszczenie przed wykonaniem operacji, pozniej usowanie zbednych krawedzi weldowanie niepotrzebnych wieszcholkow itd itp.. ale po co ?? A tak BTW na twoim modelu tez sa bugi...:P dziadek pracuj ostro bedzie dobrze ...sory za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEż się zgadzam z wami. Ja boleana często wykorzystuje.. nawet do organiki :) A modelik fajny też się kiedyś w coś takiego bawiłem... ale to było dawno heh fajna anikma wyszła mi z tego w zimowych klimatach.. (używałem do tego CS :DD ze mnie noga w tych sprawach ) mam nadzije, ze tez zrobisz animke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności