Skocz do zawartości

Obiekt 3D: The LightStaff [ccpt]


DraB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Szczerze to ta broń nie bedzie skuteczna. Jest niewyważona (w ręku przekręcałaby się ostrzami do dołu) i niewygodna w uzyciu. Domyślam się, że pierwsza próba walki tą bronia skonczyla by sie nagłą śmiercią użytkownika :/. Wyprostuj to a bedzie fajnie :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra niech wam będzie teraz wyprostowalem i inny kolorek jak podoba sie teraz?? :D W 1 renderze prawa cześc wydaje sie krotsza ale zapewniam ze sa takie same :D Jak myślicie wrzucic to do Finished?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczny kolorek :). Ja bym jeszcze poprawił materiał rączki, bo jest mało metalowy, pobaw się nim jeszcze, a będzie piękny mieczyk dla Jedi :> Sith Lordzi (nie ci na forum:P) będą trząść portkami ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz cylinder i zaznaczasz okno perspectiv. Klikasz na pasku zadan REndering>VIdeo Post Otwiera sie okienko klikasz Na pasku ten taki CZajniczek "Ad Scene Event" ok 2 raz klikasz na ten prostokącik z falka " Add image filter event" I teraz wybierasz z rozwijanego meny "Lens Effect Glow". Klikasz Setup. Otwiera sie okienko. W zakladce propertories Zaczekuj pola Object i Efekt ID zmien wartosci na 2. Teraz do zakladaki gradients i pobaw sie suwakami zeby miec taki kolor jaki chcesz. TEraz do zakladki Preferencysz zaznacz czekbox gradient zmien wartosć SIze na 4 i wiola Kliknij OK na dole. Teraz kliknij tego czarnego ludzike "Execute Scene" I tyle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Jak myślicie wrzucic to do Finished?? :D

 

Dorób jeszcze kilka mało znaczących drobiazgów jak Mistrz Jedi który trzyma miecz, jego przeciwnik, wrzuć ich na Tatooine i wtedy możesz dać do Finished ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę się powstrzymać od napisania tego :D ... z łzami w oczach .. sorki muszę ... na pierwszym screeneni wygląda jak jakiś super bajerancki podświetlany wibrator dla less :D

HAHAHHAHAhahahhahhaha sory dude .... :D:D:D:D:D:D:D:D

P.S.

ojej :D:D:D:D:D:D:D , aż słońce wyszło :D:D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam, ten pierwszy mieczyk się podoba. (Mistrz jedi musi umieć posługiwać się każdą bronią;) Ale tak poważnie wszystko jest fajnie...pytałem się na forum juz kilka razy jak uzyskać taki efekt(zbliżony), ale ciężko jest z wytłumaczeniem- masz może do tego jakiś tutek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności