Skocz do zawartości

postacie - szkice


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pani faktycznie robi unik, stąd ta dziwna troszkę poza. Jeśli tego od razu nie widać - znaczy, że nie trafiłem (działałem bez żadnych referek).

A to, że z tak małej odległości unika kul... no cóż, w końcu to intergalaktyczna wojowniczka modyfikowana genetycznie. Sweter na drutach robi w czasie odcinka "Plebani".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa postawa tego wojownika. Ale czy on nie ma przypadkiem tej głowy za bardzo wciśniętej w barki ? i radzę również popracować nad bronią. Co do drugiego obrazka to ta katana co trzyma ją wojowniczka też jakaś dziwna. A tak poza tym to bardzo bardzo interesujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde. Fajne i ładne. Ale brakuje dynamiki. Trochę takie to martwe.

Zaznaczam, że to zupelnie nie mój styl i klimat.

W każdym razie do czego mógłbym się przyczepić. Hmm.. ;)

jeżeli widzę taką prackę, tomyślę sobie "O! kolejna pracka w klimacie artu do gier komputerowych, które zaczęto wymyślać 10 lat temu." Bo od kiedy wychodził "Top Secret" (kto pamięta jeszcze ?!) to mało widziałem takich obrazków które wniosłyby coś nowego. Jednyne zapamiętuje się takie które mają coś wypierdowego i z podskokiem.

A te mimo bardzo wprawnego rysunku, tego nie mają. I coś kurde jest jeszcze na co zwrócili uwagę ludzie przedemną. jakoś rzucająco się w oczy coś jest nierzeczywistego, czy to możę elementy ciężkie wyglądają za lekko, albo coś jest nei tak z ludźmi. Wypadałoby się zastanowić, bo do w******** z podskokiem nie masz bardzo dalekiej drogi. Myślę nawet, że umiejętności rysunkowo/graficzne masz, ale czegoś innego brakuje.

A co do szczegółów to w ostatniej pracce ten karabin jest jakiś taki nierealny, bo koleś by musiał się z******* schylić, żeby z niego wycelować, bo jak klęczy albo leży to i tak jest niewygodnie ;)

Zastanawiam się jakby ludek wyglądal w jakiejś scenie/środowisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maceo:

zupełnie się z Tobą zgadzam :) czyli, że najważniejszy jest wypierd i podskok. Ja to nazywam klimatem. Zgadzam się też, że te szkice nie do końca go mają, bo jeśli ktoś nie lubi tego rodzaju fantazji, to raczej nie zwróci na te obrazki uwagi.

Bardzo mocno pracuję, żeby rozwijać w sobie chęć przekazywania czegoś, a nie tylko po prostu rysowania. Ale te szkice to właśnie takie koncepty, projekty, którymi może zaludnię kiedyś wymyślony przez siebie świat ;)

Dużo już tych światów... Warhammery, Warzony itd... ale to będzie mój świat (co nie znaczy, ze chciałbym w nim mieszkać hehe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"spudłowałeś z takiej odległości?" =]

 

-dziwna poza strzelania do wroga z tak bliskiej odległości...zbyt bardzo sie koles skupia i celuje...

-strumień łusek z karabinów jest bardziej wyrazny (i brzydki) na 2gim planie

-za bardzo rzucaja sie te białe "paćki / gwiazdki wystrzałów" w tle

+ ten obrarty kanciaty naramiennik jest zawodowy.

+ kreska super :D

+ klimacik super

pierwszego braska sie nie bede czepial bo sie nikt nie czepia ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postać ładna ale podoba mi sie tylko od pasa w góre:/ wiem w jakim klimacie chciałeś narysować nogi[troche jak ci żołnierze w sztuce spadania] ale coś ci nie wyszło wg mnie...górna krawędź jego prawej nogi jest za wysoko co wygląda jakby nie wychodziła z biodra tylko z okolis pępka albo jeszcze wyżej....najbardziej oczywiscie ręce mi sie podobają tylko ze jego lewa ręka coś zabardzo jest wygieta w kształ łuku..zapewne to wynik dopasowania jej na siłe do karabinu;/ ......aha! krzywa lufa opadająca w dół żuca się w oczy[do poprawy] przydałby się jakis plener okopy albo coś podobnego ale to szkic więc nie wymagany....reszta ok:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności