Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Fiat 126 CABRIO


Bubu

Rekomendowane odpowiedzi

No więc, zrobiłem sobie maluszka w cabrio. Troszeczkę odbiega od oryginału, ale to wiąże się z moim lenistwem ;) (w sumie to projekt zaczęty przez mojego kumpla, a skończony przeze mnie :) Jest dużo bug'ów, ale szczerze to zabardzo się przy nim nie starałem ;) Wsadzam go tu bo dla mnie jest skończony (ech brakuje jeszcze wycieraczek i lusterka wstecznego oraz troszkę środka i tył nie do końca zrobiony ;P, ale jutro postaram się dać nowe rendeki tzn. tyłu i może środeczka oraz przodu już z wycieraczkami i lusterkiem ) To by było na tyle. Aha robione w max'e 5 render to brazil no i ten gradient(jak można to tak nazwać) dodany w Corelu. Prosze o szczere komenty(A może lepiej nie??;)

 

EDIT:Przerzuciłem do W.I.P żeby nie było niedomówień :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

niezła bryka, taki szkic bryki, ale to chyba jej nawet dobrze robi, widać co prawda, że się nie starałeś zrobić jakiegoś fotoreala (średnie tekstury, oświetlenie, i dosyć szkicowy model), ale jak dla mnie fajowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dziś daje tył :P Też taki okrojony :) Jeszcze tak jak mówiłem środek troszeczkę dorobie no i lusterka w lusterka trzeba włożyć ;) Co do oświetlenia to go praktycznie tu nie ma jest to zwykły skyligt i 2 omni :P i hdr z wielkim blurem. Czas renderu jednego obrazka to około 30 minut (ten czas to przez te koła i kierownice bo jedno kółko ma tyle fac'ów co cała karosa :D i są one zaporzyczone od mojego VW busa bo takie było ich pierwotne przeznaczenie, ale jak mówiłem jestem leń.....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet mi sie podoba, a myslalem ze to jakis tandetny "maluszek". Jak gdzies wyzej pisze, kola nie pasuja, a juz na pewno opony sa zbyt cienkie, nie lepiej zrobic ladne, grube porzadne opony? Przeciez to nie grzech :] Poza tym: felgi, nie widac tam jakiejkolwiek zaslepki, ktora mialaby maskowac sruby mocujace (chyba ze te felgi sa przyspawane do osi ;) ), felga traci duzo przez to. Do wymiany jeszcze swiatla, szczegolnie z tylu widac ze to tekstura, wymodeluj to, bedzie o wiele lepiej. No i wiecej szczgolow wnetrza. Chociaz odrobinke wiecej ;] Pozdroofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wogóle mi sie niepodoba jako model wszystko jest takie byle było ;) 0 szczegułów niewspominając że silnik by sie przegrzał po 3 sekundach ;)
--> wiem, że silnik by się przegrzał, a o co chodzi z tym że wszystko jest takie jakie było?? :) Ale to przez lenistwo jak będe miał czas to coś jeszcze w nim zrobie ( w planach jest POLISH SHOW CAR ;P na bazie MINI COOPERA ALPINE DEMO CAR )

MENTALLER--> kierownica jest też od VW BUSA i jest taki model naprawdę, ale wiem że nie pasuje do mojego MALACZA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności