Skocz do zawartości

Kucający wojak - WIP


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No naraze oczy niepasuja do calosci, mine tez mogl by miec torche jakas bardziej zlowraga czy cos ;) ale najbardziej razi kompozycja - wiecej wolnej przestrzeni po prawej tam gdzie patrzy ludek

 

edit:

pozwolilem sobie na maly overpaint

attachment.php?attachmentid=10488&stc=1

 

koles mieszka w lesie ma ciezkie zycie - nie musi byc piekny ;) to nie Aragorn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za posty.

 

1. Buźka - wiem, wiem. To taka prewka w sumie była ( po powiększeniu obrazka dla checy zacząłem się bawić w malowanie twarzy , później przeskoczyłem na tło i taka została )

Docelowo powróce do zakapiorskiej facjaty ze spida tylko bardziej dopracowanej :)

2.Nie mam nic przeciwko pokazywaniu waszych sugestii w formie overpaintingu.

3.oczy nie pasują bo na najwyzszej warstwie rysuje linearnie - ułatwia to malowanie detali i ogólnie przyśpiesza proces . Oczywiście lineartu nie będzie w finale.

4.Kadr - mnie się podobał mój kadr ,ale kiedy zobaczyłem wersję PPK zacząłem mieć wątpliwości. Oczywiście znam zasadę zostawiania przestrzeni tam gdzie spogląda postać.Cóż będę kombinował :)

5. W lesie to raczej nie mieszka. To taki raczej najemny wojak czy awanturnik czy coś w stylu . Na pleckach ma półtoraka (taki miecz jakby ktoś nie wiedział) i tarcze wiec zajmuje sie walka nie polowaniem.

6.Swoją drogą PPK to przmalowałeś mi kolesia na niezłego borostwora :P

7. A kolor to może na końcu. Ale będę potrzebował w tej kwestii Waszej pomocy :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy podzielone zdania :)

Mw4d :Zależałoby mi na uzasadnieniu dlaczego ten a nie inny kadr jest lepszy , kierowałeś się jakąś kompozycujną zasadą, czy poprostu bardziej Ci się podoba.

Scelt:Chciałbym nadać pracy bardziej mroczny klimat , tło ciemne , pierwszy plan w plamie światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze 1,4 bo 2,3 brak nieba(moze gdyby sie skradal),5 moze drzewo z prawej zamyka kompozycje(zmniejsza przestrzen). W zasadzie to w zalerznosci od intencji tego gostka mozna by to glebiej rozpracowywac. 1,4,5 bez zastrzezen. Ogolnie robisz ciekawe prace, szczegolnie lubie te bardziej science-fiction. :) dzialaj dalej :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ma byc mroczny klimat, to 2 albo 3, chociaz osobiscie by mi sie podobalo bardziej 1 lub 4, ze wzgledu na przestrzen, 5 nie, bo to drzewo jakos przytlacza. ale nie znam sie na kompozycyjnych zasadach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, na 5 moze faktycznie to drzewo troche przytlacza, ale wyadje mi sie, ze lepiej by bylo gdyby walsnei byla zamknieta kompozycja. Moze sprobuj dodac jakies drzewo obok ale nei tak ciasno albo bardziej z tylu.

A tak wogole to jak narazie bardzo porzadnie to wyglada. Postac, naprawde, tylko pogratulowac warsztatu ;)

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności