Skocz do zawartości

pojazd 3d: czolg


RenholdeR

Rekomendowane odpowiedzi

Efekt czterech dni dlubania w maxie. model jeszcze w fazie kontrukcji wiec ma sporo niedociagniec, brakuje osprzetu (karabiny/czesci zapasowe/ kilka innych detali) ogolnie model jest w duzym stopniu robiony "na oko", blueprinty ktore udalo mi sie zdobyc sa od jednego modelu, a zdjecia od jeszcze innych, rozniacych sie dosc znacznie niektorymi czesciami (w sumie nie mam 2 roznych zdjec tego samego modelu) za tekstury wezme sie dopiero w poniedzialek a w miedzyczasie pokleje z polygonow troche tego i owego do shermanka. Nastepny w planach jest m1a abrams, ktorego mam zamiar zrobic w full detail (moze jakas anim.??? kto wie) na razie tyle. pzdr. A, model bez smootha ma ok 74 000 poly, 494 obiekty (wiekszosc na gasienicach) sam korpus bez wiezy ok 600 poly,

 

SM.jpg

WIRE.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ehhh no to jak beda szczegoliki na gornych partiach czolgu to bedzie super wygladac narazie jest ok chodz gasienice mi troszke dziwnie wygladaja ale ja sie na czolgach nie znam :)

ehhhh ale te schermany maja mala lufe ;)

skoro to WIP to powodzenia pewnie ci sie przyda

p.s.

czekam na to piwo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta podporka pod lufe wyglada za mizernie...Jak chcesz zeby w taka mala dziure wlazlo takie dzialo :P... ??

A i te gasienice wygladaja strasznie plastelinowo, reszta ok. Pracuj dalej.

 

ps. rowr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności