Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Audi tt


dyonizoss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Jestem od niedawna zalogowany na tej stronce, grafika w 3d zajmuje sie równiez od niedawna. Na forum zamieszcam (jeszcze oczywiscie nie skonczony) model samochodziku (audi tt) nad którym obecnie pracuje. Jest to mój pierwszy model samochodu no i jeden z pierwszych wogóle modeli w 3d. Wiem, ze jest sporo błedów dlatego prosze o radę, krytykę i wskazówki..:) Jak widać mam problem z materiałem felg, oswietleniem sceny, cieniami i sporo wiecej... Dziekuje za ewentualne wskazówki. Model robie w 3d max 6 + Vray.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Calkiem niezle, mam tylko wrazenie ,ze cos dziwnego dzieje sie z przednim nadkolem. Moge nie miec racji , bo " nie naogladalem sie " tego wozu. Poza tym material lakieru i szyb pozostawiaja sporo do rzyczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za wszystkie uwagi. Błędy własnie staram sie poprawic :) Prosze jednak o pomoc z ustawieniem sceny i swiatła, jak zrobić by to najefektowniej wyglą

 

dało. Bardzo podoba mi sie efekt jaki w swoim renderze uzyskał Turrok, chodzi mi o podłoze i oswietlenie sceny, wiec jak mozecie powiedzcie(napiszcie) jak usyskac podobny efekt( czegokolwiek bym nie robił to mam cią

 

gle za ciemne podłoze, a chce uzyskac białe. I moze jakaś rada co do lakieru....

 

Ten, którego tu uzyłe to własnie jest z tych gotowych co mozna na necie znaleźć.

Jeszcze raz dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności