Skocz do zawartości

Obiekt3d: Reebok Shu


Rekomendowane odpowiedzi

no wreszcie wypociłem te buty, nie przejmować sie nakrochmalonymi sznurówkami i nie gadać że one jakieś druty w sobie mają, po prostu takie proste wyszły i już, źle zasznurowałem te buty ale to nic, no co no więc troche teraz szczegółów:

robione jakieś mniej niż 20 godzin...

nie wiem ile polych ale dużo skoro mi komputer zamulało przy siatce

siatka jest jaka jest, jeszcze nie umiem jej ładnić

i nie bluzgać zbytnio...za tego garba...a w butach sie wygodnie chodzi tylko nie w tych na obrazku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

łooooo...wiesz co dla mnie znaczy "średnie", że jak na mój poziom to jest bardzo dobrze!!...uhhh...dzięki za ten post....ahh..bede sie kumplom chwalił że niejaki Lucas napisał że jest średnie dziei dzięki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sznurówki bardzo psują wrażenie, a cały model wygląda jak by był z nałożonym modyfikatorem Noise. Oprócz tego wydaje mi się, że wszystko OK. I trzymaj poziom na forum, bo to co wyżej napisałeś go nie trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łooooo...wiesz co dla mnie znaczy "średnie", że jak na mój poziom to jest bardzo dobrze!!...uhhh...dzięki za ten post....ahh..bede sie kumplom chwalił że niejaki Lucas napisał że jest średnie dziei dzięki...

 

Napisałem: co najwyżej średnie, więc się tak nie napalaj :D. Chciałem cię zachęcić do dalszej pracy, bo widać, że może coś z ciebie będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh aha...no to pisze więc takie coś, yy...no tylko średnio...sory, robilem to 3 minuty...(trzymam poziom?)..hmm...no dobra to była moja pierwsza praca którą robiłem tydzień i wreszcie jakoś wyszła...teraz bede robił coraz to skomplikowańsze prace...wiem że wy wszyscy studiujecie, lub pracujecie jako 30 latkowie...to macie już wielką wprawe...ja też bede taki za jakieś 5 lat...może wam kiedyś dorównam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh aha...no to pisze więc takie coś, yy...no tylko średnio...sory, robilem to 3 minuty...(trzymam poziom?)..hmm...no dobra to była moja pierwsza praca którą robiłem tydzień i wreszcie jakoś wyszła...teraz bede robił coraz to skomplikowańsze prace...wiem że wy wszyscy studiujecie, lub pracujecie jako 30 latkowie...to macie już wielką wprawe...ja też bede taki za jakieś 5 lat...może wam kiedyś dorównam...

 

Chodziło mi o poziom kultury, nie umiejętności. Zdaje się, że jestem młodszy od Ciebie, jeżeli chodzi o wiek. I używaj kropek, wielkich liter, przecinków i słownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno sie trzymac mokrych butow na mrozie bo jak widac potrafia zamarznac ;) Dorob szron i bedzie ok :)

 

A tak btw. to gdzie ci sie tak spieszylo ze nie mogles siateczki powyginac troche dluzej? Lepiej bylo zrobic buta lowpoly z meshsmoothem niz highpoly z noise ;p.

 

Ale koniec tego. Jak na poczatki jest ok (wiem cos o tym ;p) szczegolnie ze sie pokusiles o reczny modeling.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu na prawym bucie reebok jest napisane w druga strone?? to chodzi o to jak pisze na karetce ambulans w druga strone?? poza tym ktos kto nosi te buty ma strasznie zdeformowana noge O_o, to twoje buty? ja ci sugeruje przerobic jeden czy 2 tutoriale albo z f1 albo z jakiejkolwiek strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki nie ma sprawy, jak widzisz ucze sie na razie...a ten but to mój troche jestem zdeformowany...wkońcu trudno robić cokolwiek w maxie jak sie nie patrzy jednym cyklopim okiem i nie ma sie rąk tylko pępkiem trzeba zamiatać...heh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Takie jakies ortopedy lol,

mi sie nie podobaja, modelowanie nie jest zle tylko ten ksztalt wygladaja jak je

kon nosil, i takze lewy sneaker ma te logo odwrotnie, takze jak sie patrze to nie moge skojazyc ktory jest lewy i ktury jest prawy.

Nice try.., musi byc trudno modelowac buty.

Narka,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności