Skocz do zawartości

Scena 3D: wnętrza :O)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Marcin - ;)) dobre :) Tak nas po prostu naszlo. Postaramy sie tez udzielec w pomocy/vray - moze komus pomozemy :]

 

ile czasu poswiecamy? hmm wiadomo ze roznie ale jesli nie ma trucia du.... i ciaglych zmian tego czy tamtego to takie wnetrze powstaje srednio w 2 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow, niezle cacka. jeszcze tylu takich wypasnych wizek w jednym zrzucie to tu chyba nie bylo. nie znam sie na wizualizacjach ni troche, ale okiem laika stwierdzam, ze duzo lepiej prezentuja sie close-upy niz pelne widoki (zarowno kuchnia jak i pokoj dzienny). najbardziej (oprocz wspomniaych close-upow, ktore sa baardzo sexy) podoba sie mi pokoj ze swiecami (?) przy drzwiach prowadzacych wprost do jeziorka :) i to niby-poddasze. najmniej mi lezy afryka i ostatnia kuchnia (gdzie strasznie raza filizanki i talerze na stoliku- dziwne materialy i przede wszystkim zupelny brak cieni robia swoje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szacunek do ilosci pracy ale same obrazki raczej takie sobie. wizualizacja moze byc jak kadr z dobrego filmu. zdaje sobie sprawe ze to "pod klienta" ale to dosyc nierealne ze wszycy maja taki cukierkowaty gust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.. A widziels kiedys Peter "szare" wizualki w katalogach? Jesli tak to wyrazy wspolczucia dla marketingu danej firmy za puszczenie w obieg takiej kichy. Nie ma sily - w wiekszosci przypadkow musi byc cukierkowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wiekszosc filmow obyczajowych jest szara albo w smutnej tonacji a ludzie chodza do kina ;)

ale rozumiem i wiem o co biega tylko ze nadal srednio mnie to zachwyca.

moze inaczej... dobre wizualki tylko imho malo ciekawe

 

edit: to nie wasz styl tylko vray ;) chyba wszyscy wiedza jak wygladaja wizualki na ever. 90% wyglada identycznie (nie mowie ze zle)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro was tak naszło to zapraszam do mojego wątku ;]

 

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=10885&page=1&pp=30

 

i licze na wasz udzial w temacie ;]

 

p.s. przewińcie troche ten moj temat ... dalej sa inne sceny do cwiczeń

 

p.s. czemu wy tak malo exterior macie ? ;] pfff ;] tzn czemu tylko jedno ? ;] teraz malo kto umie dobrze sobie z exterior poradzic ... i sam na to nazekam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności