Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Kwiatek


technoon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

 

 

w zwiazku ze zblizajacym sie dniem kobiet itd:) postanowiłem narysowac kwiatek .. pomnizej projekt i pierwszy render.. narazie baaardzo niewiele .. ale chciałbym poznac opinie :)

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

witam tu efekt pawie końcowy :) licze na ciepłe przyjecie (jak ja Was lubie prowokowac :P )

 

papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Sproboj tworzyć łodygę jako Loft - obiekt wytłaczany a liście mozesz tworzyć ze splajnów a potem je połączyć i nadać modyfikator Surface. Taki kwiatek to powinieneś zrobić w max 1h ale jak posiedzisz trochę dłużej to nic nie zaszkodzi:)

Teksturkę pomaluj sam w photoshopie bo to nie powinno być trudne. Co do robienia połowy kwiatka z normalnymi materiałami a drugiej połowy jako surowej metalicznej to dobry pomysł! Później będziesz musiał nałożyć teksturę przez Unwrap UVW albo przetniesz kwiatka na pół i nadasz jednej połowie texturkę petali a drugiej teksturkę kwiatka, później zostanie oświetlenie i jakieś tło do sceny. Pomysł bardzo dobry, ale czekam na efekt końcowy. Powodzenia w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!

 

 

odszedłem od koncepcji z połowa naturalnego a połowa sztucznego i cały bedzie sztuczny :)

 

płatki to plainay + shell i modyfikacja wierzchołków , łodygi to lofty :)od poczatku :)

 

zamiesszczam to co mam bo narazie renderuje sie końcowa scena z otoczeniem ale kilka h zejdzie jeszce ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to wyczułes ze nie jestem zachwycony?? :) te liscie straszne mi nie leza...:/ al;e nie wiem jak cos innego zrobic ... juz przegladnąłem 100.000 zdjec kwiatów ,... i nic nie wymysliłe,m...:// jestem otwarty na wszelka sugestie.....

 

 

co do trawy nieba i koronyu chyba ok :)) ?? mnie sie podoba .. tllko te liscie ...:/

 

 

moze ktos wymysli cos ładniejszego :)

 

a co ma znaczyc pracka jest inna niz wszystkie?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności