Skocz do zawartości

Nowy potrzebuje pomocy !


(db)

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowalem dziś 3DS Max 7. Nigy dotąd nie miałem styczności z tym programem ani z żadnym innym programem do animacji 3d. Mam małe doświadczenie z photoshopem. Więc proszę was abyście mi pomogli opanować 3d maxa.

Od czego mam zacząć ? Co mam ściągnąć ? Jak stawiać pierwsze kroki ?

Najlepiej gdybyście dali linki do jakichś tutoriali, itp.

Tylko nie mówcie mi żebym odwiedził stronę główną , bo byłem tam ale nic zabardzo nie znalazłem. POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tylko nie mówcie mi żebym odwiedził stronę główną , bo byłem tam ale nic zabardzo nie znalazłem. POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

bo musisz kliknac napis TUTORIALE, bo tak to sa newsy ;];

tutoriali do maxa jest 163, czego wiecej moze chciec poczatkujacy??

ew. odwiedz http://www.3dtotal.com, ale z tego co wyczytalem w innym temacie nie interesuje Cie jezyk angielski, a wiec musisz sie zadowolic tutkami z max3d.pl : )

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie moze wyjde na nie milego... ale naprawde mnie zastanawia czego sie spodziewales ? ludzie ci powiedzieli na jakie strony zajzec, jakie ksiazki kupic, a ty nie zadowolony. Sam bym chcial moc zadac takie pytanie jak zaczynalem z maxem. Swego czasu sieci nie mialem, pozostawalo przegrzebywanie sie przez manual i zadnych tutkow nie bylo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak zaczynalem to tez nie bylo neta ... tylko teraz to wszystko takie rozbestwione (tak a nie inaczej , niech ktos mi zaprzeczy) ... podac na dłoni to i ręke pokąsa ...

 

ps. mam nadzieje ze pajumajut po angielski bo po polsku nic wiecej co tu zawarte nie znajdziesz ...

 

---Edit---

 

ze to jak zawsze mowie

 

Troche wlasnej ingerecji w swoją edukacje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, trudno się spodziewać że ktoś Cię poprawadzi za rączkę krok po kroku. Poczytaj helpa, poprzeglądaj tutoriale, zacznij coś robić, a jak już czegoś nie będziesz naprawdę wiedział to od tego właśnie jest forum.

 

EDIT: Ja też netu nie miałem hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za pomoc, tak naprawde to angieslki znam 'dobrze tylko mam problem ze zrozumieniem tych wszystkich komend w 3d max i dlatego jak w tutorialu jest napisane :

''Następnie splajny z zerowym poziomem zagęszczenia w modyfikatorze surface konwertowalem na Editable Poly i z tego poziomu dodawałem szczegóły.'' to zabardzo nie wiem o co chodzi :(.Dlatego potrzebuje czegoś dla naprawde początkujących. Poszukam troche w necie i poucze się troche na błędach:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności