Skocz do zawartości

POJAZD 3D: bmw


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 140
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

beemki wszedzie :) i prawidlowo, bardzo przyjemna linie maja. Eden dzieki za wypowiedz na moim wipie :) nie chce bydz dluznym, a za razem pomoc. sprawa dachu ... czy on nie jest za waski w tym miejscu ? a moze caly model jest troszke za waski nie wiem ... Co do maski to wypuklenie na niej jest na pewno za waskie, konce powinny siegac do rogow szyby przedniej. No i ten znaczek na masce, proponuje od razu go zrobic z oddzielnego materialu a nie jako czesc maski, tyle ode mnie :) i nie to zebym chcial dowalic komus roboty, raczej z doswiadczenia nad wlasnym medelem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nikt nie chce pisac to moze znaczy ze jak narazie wszystko wyglado ok :)

wg mnie to calkiem niezle ci idzie ta \"padaka\" [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

no zaczyna sie robic fajnie [spox], ale jak juz idzeiesz w tej dobrej drodze to sproboj przywiazac wiecej uwagi na odwzorowanie dokladne modelu, reasumujac nie wiem czy to wglebienie w klapie tylnej ma taki ksztalt, ale tak trzymaj jest fajnie [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo poprawilem troche wglebienie na tylnej klapie i mi sie wydaje ze wlasnie tak wyglada wlasciwie to nie jest jeszcze skaczona...wiem ze przy wcieciu na tylnym blotnikiem jest blad ale nie chce mi sie go narazie poprawiac bo mugl bym sie zniechecic i zamulic..pozdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności