Skocz do zawartości

POJAZD 3D: bmw


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 140
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie ma sie o co kłucić

 

jakość = ilość

ilość = jakość

 

to jest złota myśl :]

 

a co do foteli to zawsze można je pomniejszyć rozciągnąć itp :P

 

ps. Eden mash 19 lat jeszcze minimum 5 lat nauki przed tobą wtedy bedziesz sie martwił :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, no ja popre PABLA poniewaz z wlasnej autopsji wiem, ze najszybciej i najlepiej pracuje sie gdy robi sie dany obiekt od poczatku do konca(tak samo nalezy rozgraniczac modeling i rendering)

 

gdy zaczynasz \'kroic\'obiekt,wytlaczac go itp, to pojawia ci sie jakas wizja konca, dazysz do celu w wybrany sposob, ale gdy pozostawiasz ten obiekt nie dokonczony to gdy wraczasz masz juz problemy z zalapaniem rytmu i ogolnej koncepcji...serio!!!przy prstszych obiektach to nie problem, ale przy powazniejszych bedzie problem(wiem to bo sie teraz mecze z odnowioym projektem:()

 

do tego uwazam ze bardoz wazna sparwa jest utrwalanie w sobie nawyku konczenia obiektow, nie przechodzenia do dalszego etapu gdy wczesniejszy nei ejst skonczony, bo (SERIO!!!)czesto bywa tak, ze miales w zamysle ejszcze mase poprawek, ale je odkladales i w koncu albo zapomniales o nich, albo straciels zapal, a przez to projektow sie nei konczy,albo koniec jest troszke zchalturowany

 

ale dobra, koncze wywod:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by sikham

a kto to gdzieś pisał o niekończeniu modelowania :|

 

hmm, no i ja nei mowie, ze On go nei skonczy, tylko przedstawiam, jak wyglada sytuacja...

 

jesli wiazesz przyszlosc swoja z grafika to niestety MUSISZ wyzbyc sie \'probnych\' renderingow w rozdzialce 800x600 z podrasowanym GI, renderingu kazdego nowego obektu w scenie z finalnymi materialami i oswietleniem, odstawiania nieskoncoznych elementow, bo na tym TRACISZ mnostwo czasu, ktorego nie bedziesz mial w pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to co teraz robisz to czysta zabawa ( przynajmniej w moim przypadku ) lubię sobie ustawić gi ( no ale nie z max samplingiem itp ) żeby zobaczyć efekty mojej pracy

 

a tak wogóle to pieniadze kazdego zmobilizują ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mie nikt nie pogania...a fotele zaczolem robic tylko dlatego ze nie wiedzialem na jakiej wysokosci ustawic deske rorzdzielcza i cala konsole ..a teraz dzienki tym fotelom joz wiem..dokonecze te pzrednie fotele ..i zabiore sie z powrotem za ...konsole i deske ..i bedzie dobrze...a ty pablo nie muw ze nie bede grafikiem bo tego nie wiesz...to nie jest wyscig nie musze tak jak ty zrobic tego w tydzien...nikt mie nie pogania...wiem ze w pracy trzeba robic szybko ale ja narazie nigdzie nie pracuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no model ldny, ale mam inna uwagę, pewnie jak co niektórzy zauważyli post odroinę zeszczupał. edenowi ubyło kilka potów i tu moja uwaga pizcie jeden swoj post pod rząd, den dohoził do 3, a teraz ma juz tylko jden. a sprawa dotyczy postow gdzie nie zamieszcza sie nowego obrazka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eden ale szukasz pracy i tego nie zaprzeczysz, wiec lepiej sie szybciej nacuzyc z syzbkoscia robineia prac niz pozniej bedziesz tego zalowal...to tyle..nie robmy off-topicu pracuj dalej

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi,to ja juz ci mowie, wywiazala sie rozmowa off-topic, czyli to co tygrysy lubi anajbardziej(a to, ze kosztem twgo wipa to juz ina psrawa;))ale jzu siedzimy cicho, a ty pracuj dalej, bo lada rzecz poczyniasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eden- Saygonowi chodzilo oto, ze nie robimy off-topicu tylko oto ze bardzo czesto Ty piszesz nastepne posty pod wlasnymi postami !! a wczesniej bylo ustalane ze jesli chcesz cos dodac to po prostu edytujesz swoj wczesniejszy post i tam to dopisujesz no chyba ze dolaczasz nowe obrazki to wtedy mozesz dodac nowy post...a tak to masz edytowac

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to mi chodzi den ze pisales 3 posty pod rzad z jdnem zdaiem w tym topiku skasowalm ponad 10 twoich postów,albo tylko z kropkami. ale zeby nie ylo zupelnie off topik to taka uwage, zebył jakies uszczelki, bo strasnie widać łącznia- np bagarznik jest cienka lina pixeli przez ktore widać pustke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by saygon

o to mi chodzi den ze pisales 3 posty pod rzad z jdnem zdaiem w tym topiku skasowalm ponad 10 twoich postów,albo tylko z kropkami.

 

Saygon to wcale nie jest off topic skad ze :)

 

jakies uszczelki, bo strasnie widać łącznia- np bagarznik jest cienka lina pixeli przez ktore widać pustke.
zauwazylem to dopiero teraz ty to masz oko :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności