Skocz do zawartości

scena 3d : my filth


Gość raminez

Rekomendowane odpowiedzi

Gość raminez

Witam powielu tygodnach bojow na WIP

przedstawim Wam moja wizje Magdy Magdaleny jako symbol maciezynskiej meki ....dzieki Wszystkim ktorzy pomogli mi i udzielali pomocnych uwag...

dzieki Lukasz Raminez Kitlinski

filth1326fd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jesli chodzi o wymowe to sie nie wypowiadam.....modeling niezły chociaż są bugi...niepodoba mi sie textura laski - źle zgrana z ciałem, oświetlenie ze zdjęcia a nie z renderu. Całośc - podoba mi sie ale tak średnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez
oświetlenie ze zdjęcia a nie z renderu.

niebardzi wiem o co ci chodzi ale ???

jezeli chodzi o teksture to sie mylis zponiewaz poszedlem na latwizne tzn:skupilem sie na piersiach ( zaznaczona nieopalona czesc pierski) oraz brodawki ..reszte pobrudzilem w Photoshop'ie..pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źle zmontowana textura miałem na myśli to:

cycki.jpg

sutki o dziwnym ksztalcie i niedokońca...jakas krecha..:p

przekopiowałeś txt ze zdjęcia i porostu niepasuje do oswietlenia reszty sceny

 

sorry jesli wygląda na to ze sie czepiam, ale widać ze znasz sie na sprawie i jestes Pro. Stać Cie na owiele lepszy render...czasu brakło czy cierpilwości??:)))

 

pozdrawiam i bez urazy za krytyke (mam nadzieje ze przynajmniej konstruktywna:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

co ???nic podobnego juz przesylam siatke ...i scene przed renderem ...nic niekopiowalem a sutki maja krztalt sutek no moze brodawki troszeczke rozjechane ..ale zadna kobieta nie jest idealna ...:) sorry ale znow blad ..pozdrawiam ..swiatlo to Flinear czy jak kto woli photometrics FREE LINEAR...sa az trzy sztuki ..pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

a oto siatka z widoku kamery ..lewej strony ..i tak samo z widocznymi renderami..sorry ale sie pomyliles ..pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rany chyba sie od początku niezrozumieliśmy - niezarzucałem Ci ze to nie model!!!i wiem ze oswietlenie tez twoje itp......ale texture przekopiowałeś z realnej laski(niemówie ze to źle bo wiekszość tak robi) tyle ze ta laska była juz oswietlona i pogryzło sie to z twoją sceną. NIewiem jak innym ale mi sie to rzuciło odrazu w oczy i nic na to nieporadze.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda Magdalena jako symbol maciezynskiej meki ????

Wybacz ale kompletnie to do mnie nie przemawia - żeby nie powiedzieć cieńko. Nie podoba mi się ani pomysł ani wykonanie. O ile jeszcze z modelingiem nie jest najgożej to cała reszta psuje wszystko - czytaj: światło , kompozycja i teksturki.

Co to jest macieżyńska męka?? Ja tu widzę jakąś rzeźnie na jakieś babce w jakimś kontenerze czy coś takiego.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do mnie zupełnie nie trafia - mam wrażenie że sie chciałeś goła dupe wymodelować ale ci było wstyd tak poprostu wiec ubrał to wszystko w jakąś nierealna rzeżnie i dorobiłeś filozofie, klasyczne podejscie - wielu artystów tak robi ale po co?????

 

i ta tekstura faktycznie cos nie lezy.

 

bez urazy, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupa krwi, gola babka i jakies niewiadomocosie... jesli jest w tym symbolika to dla mnie za gleboka...co do Marii Magdaleny, to ona była matką? gdzieś ty to wyczytał?

 

moim zdaniem praca bez sensu i polotu...jestem na nie.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności