Skocz do zawartości

Efekty w czasie rzeczywistym


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ale zauwaz ze jest to w czasie rzeczywistym [obraz na telebimie], wydaje mi sie ze to dobry poczatek do ciekawych efektow, technicznych mozliwosci prowadzenia prezentacji i wogole multimedi z przekazow na zywo [tv, koncerty, teatr]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurt - jak chcesz ściągnąć to prawy przycisk myszy i "zapisz jako"... ja tak zrobiłem :)

robi wrażenie... ciekawe jak to wykorzystają. Ja jeszcze nie widziałem takich akcji w czasie rzeczywistym, najlepsza opcja to interakcja z realnym otoczeniem :) Ciekawe czy jakby ten facet machnoł ręką, to czy strąciłby ten helikopter???

pozdry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez, zludzenie realnosci daje ten telebin, nawet z opoznieniem wiec wydaje mi sie ze jest to faktem ze cos takiego istnieje, teraz tylko poczekac na pomyslowych ludzi i lepsze komputery i mozemy miec bardzo widowiskowe shoł chociazby w telewizji [mecze pilkarskie] itd Zastosowan jest milion, mimo ze wymaga jeszcze poprawek. Sam bym dodal jakies urzadzenie zliczajace ile swiatla i skad pada, zeby produkowac cienie, bo to jednak najbardziej razi, bardziej niz to ze obiekty realne przecinaja te warstwy z dodanymi rzeczmi, albo sa przez nie zaslaniane ;] Ale mysle ze bedzie to pomyslnie zastosowane wkrotce w tv ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności