Jump to content

Obiekt 3D: Statuetka


Recommended Posts

Jest to statuetka mająca stanowić nagrodę w konkursie Miss Forum. Mam w tej chwili nawał pracy więc nie będę już raczej jej dalej przerabiał. Wiem, ze jest tu parę niedociągnięć, ale brak czasu to brak czasu, zwłaszcza, ze rozstrzygnięcie konkursu już w poniedziałek i nagroda musi być gotowa. No, cóż, czekam na Wasze opinie...

Link to comment
Share on other sites

Mógłbym, ale mam teraz na warsztacie jeszcze dwie spore prace do 25go, między innymi tego nieszczęsnego smoka z WIP. Boję się, ze nie zdążę, więc wolę nie zawalić. Jak na wymogi forum, dla którego to robię, ta statuetka to świat i ludzie, gdyż nie jest ono wcale związane z grafiką, i raczej nikt się nie połapie, że te tekstury to standardy maxa. Ale jak już mi się to wszystko przewali i nie pojawi się nic nowego, to popracuję nad tymi teksturami. I promise.

Link to comment
Share on other sites

Forum - jakiegoś wiejskiego chyba...

Bardziej by pasowało - gdyby zamiast jabłka stał wychodek

A kolorystyka krzyczy "gryzę się ze wszystkim!!!!"

 

Dziewczynie / kobiecie - takie coś? Wydaje mi się, że za dużo nad tym myślałeś - właśnie za dużo, w efekcie powstał przekombinowany knot do niczego nie podobny. Jestem na NIE.

Ale pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Jasne, że to nie jest współczesna stylistyka, ale to jest speed, niekomercyjny, w przerwie między pracami komercyjnymi. Gdyby to nie był speed, to zrobiłbym np fragment drzewa, odlany z brązu, podobny stylem do tego, pod którym siedzi Chopin na pomniku, i na jednej gałezi wisiałoby jabłuszko o wyglądzie ziemniaka, tyle,że np byłoby wypolerowane na błysk, w odróznieniu od reszty posągu.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy