Napisano 17 Marzec 200520 l witam (powinieniem tego posta napisac gdzie indziej ale "tam" nik nie wlazi , wiec pisze tu): zaobserwujcie, ze w tych jpg jest widoczny FX od rendera lub postprodukcji,,, jak go uzyskac >? http://www.republika.pl/demo1/rd25.jpg http://www.republika.pl/demo1/RC_0440.jpg http://www.republika.pl/demo1/dronez_01.jpg http://www.republika.pl/demo1/dronez_05.jpg http://www.republika.pl/demo1/RC_0114.jpg
Napisano 19 Marzec 200520 l no ja też podrzuce to samo pytanie..... :). rascal... bhall odezwijcie sie :).
Napisano 19 Marzec 200520 l wlasnie bo na pierwszym renderze jesli chodzi o to swiatlo to mi wyglada na combustion tam jest taki efekcik i wyglada swietnie:)
Napisano 20 Marzec 200520 l Autor - no wlasnie - to jest jakis ala blur + glow czy cos... w after effect - nie wiem,,, - jak ktos wie , niech napisze.
Napisano 20 Marzec 200520 l diffuse glow / spectacular bloom... tak to się zwie, ae nie wiem czy znajdziesz to w AA pod taką nazwą. Nie widziałem tego programu na oczy.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto