Skocz do zawartości

Obiekty 3D ??


John_R

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie do was.

Poszukuje dobrych obiektow 3D, wiadomo 3ds.

Szukam juz od kilku dnii i z rezultat bardzo kiepski.

Sukałem równiez na torrentach, ale nic.

Mozecie mi jakos pomóc, podac jakies linki albo co w tym stylu...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm obiekty interesuja mnie do max-a, chciałbym cos porobić, nie tracąc czasu na modelowanie tego, no chyba ze wy też tworzycie wszystko od zera...

Znalazłem jakies tam stronki ale model jest zrobiony albo w połowie albo jest wystawiona cena...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyy

 

to ty myslisz ze sceny sa robione z gotowych modeli ?

 

bierz sie za modelowanie i nie zawracaj sobie interesu gotowcami ...

 

przeciez ty sie niczego nie nauczysz jak nie bedziesz umial modelowac

 

"nie tracąc czasu na modelowanie tego" - chyba sobie zartujesz ... tracisz czas wlasnie nie uczac sie modelowania ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam od roku a nawet dłuzej bawie sie na max-ie, wczesniej bawiłem sie na Bryce, ale stwierdziłem ze wybieram max-a, i bawie sie troche na Autocad, i nie widze zadnych postępów w moich pracach :(((, szukam Tutoriali i proboje cos robic ale nie kiedy mi nie wychodzi, gdzies widziałem Tutoriale animowane ale ostatnio nie potrafie ich znaleść, możeci mi jakoś pomóc, podać ciekawe linki na Tutoriale, albo jakies filmiki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak, dzieki tutkom z 3d-palace można się niesamowicie duzo nauczyć! W 3 tygodnie dzięki tym tutorialom możesz POŻĄDNIE nauczyć się podstaw modelowania. Mówie z własnego doświadczenia;) Max stał się przyjazny i modelowanie już nie sprawia, że po 10 min mówisz ***** mać i wyłanczasz maxia w cholere:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

David pamiętaj, żeby nie oceniac swoich prac. Ja w swojej ocenie jestem słaby jak barszcz. Jednak jest dość duże grono osób, które są innego zdania. To właśnie między innymi poto jest to forum aby poznać opinię innych. Może nie zawsze obiektywną ale zawsze to jednak opinia z zewnątrz. Praca, praca i jeszcze raz praca. Owszem można ściągnąć obiekt ale tylko poto żeby zobaczyć jak są zrobione. Nie wolno ich jednak używać w swoich prackach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wam za odpowiedzi i za pomoc, czekam jeszcze na inne propozyjce tych animowanych Tutoriali. Co do moich prac to mi sie nie podobaja ale moi znajomi stwierdzili ze maj w sobie cos, ale stwierdzili jeszcze że już czas najwyższy żeby robić inne ciekawsze...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam przepraszam wymiociny to czasem można oceniać, (anegdotka: kumpel się spił w zakopanym i puścił rzyga, obok stał inny gość który ocenił jego rzyga w ten sposób że się uśmiał [niewiem na czym był] z ŻÓŁTYCH kwadracików w jego rzygu)

a co do tutków animowanych to są wyje... fajne naprawde polecam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności