Skocz do zawartości

Living dead : Resurrection of Goblin


SiD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

czesc!

 

ee wiec takk... widze ze szybko lecisz, nie bylo mnie chwile, juz tyle notek :). Moje zdanie nt. potworka znasz, dzieki ci, ze nie zjechales mnie za wygloszenie takiej krytyki- to mi sie podoba w ludziach. Tak poza modelowaniem to zauwazylem ze wprowadzasz na forum taka rozluzniona atmosfere co chyba dobrze ;). eee pozatym skorka nie jest taka traggiczna znowu. :D

tyle odemnie, powodzenia. pracuj dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by boowa

SiD - zrób weld na tych wierzchołkach co mają łączyć połówki...... będzie gładziej

 

pozdrawiam[piwo]

 

Dzienkas chłopaki za wsparcie , zdaje mis ie z enie ukoncze bitwy na czas , jaki jest tu podany ale , zrobie ją tak czy nie do samego konca , obiecuje i jedną i drugą

 

Dzienki boowa , zoabcze co da sie z tym zrobic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzienki za podpowiedz :D

 

Postaram sie mam nadzieje ze bedziecie zadowoleni jutro jest ostatni termin do sprawdzania , mozna prace skonczyc potem samemmu ale bez oceny jury , hmm boje sie ze nie zdąze tego dokonac ale hmm nie przejmuje sie tym zabardzzoo

 

Zrobiłem juz głowa zdaje mi sie z juz do końca jest zrobiona , potem ciało sobie robie no i włąsnie to jest to czego nie przyniosłem dzisiaj a bedze musiał jutro wrzuci pare gotowych juz renderków , obyscie byli zachwyceni hehe , zdaje mi sie ze nauczyłem sie wiele , i chce wam pokazac co osiągnołem hehe

 

Do jutra :D [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzienkas Phantom lubie czytac to czego w pracy nie dopatrzylem , lub wyobrazac sobie cudze wizje na ten temat hehe

 

Arcydzieło to nie jest ale sie postarałme jak tlyko mogłem w poruwnaniu z tym wyzej to dokonałem cudu heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzienkuje MeG , co do swiateł hmm są tam 4 omi hehe z kazdej prawie strony z przodu twarzy , no a to jest takie próbne ciałow iele sie przynim zmieni mozliwe jeszcze i jak juz widac nie ukoncze zadnej pracy do konca bitwy ale to nic i tak wiel , bardzo wiele sie nauczyłem chyba normalnie w innych warunkach nie osiągnoł bym tego co mam teraz , ciesze sie nie zmiernie hehe i dzienkuje wszystkim tym którzy tak chcetnie i niechcetnie pomagali mi ;D a także chciałem podziekowac tym co tak ostro i słabo mnie krytykowqali , gdyby nie wasza szczerosci i miłe słowa , pewnie by były nici z mojego teraznijszego postepu i rodzaju nauki ..... [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra :D

 

1. dziwne...pare jest chyba po łączeniu...a pare może być błędem textur...

2. za spiczasty nos tu jest :D

 

ogółem ciemniejszą texture jak zrobisz będzie git :D

 

sorx za color ale on pomaga znajdywać błędy, i jest się czeko poczepiać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh...MeG...to jest artystyczno-praktyczny zabieg :P (pozatym SiD sam tak chciał :D)

 

SiD ciałko...fajne...ale mała przebudowa by się przydała...(sorki że tak mocno ingeruje w twoją pracę...)

 

1. musisz uwydatnic trójkąty (mięśnie szyjne czy jak to się nazywa:D)

2. większa klata...większe cycki :P obwisłe takie...:P

3. co do brzucha to góra jest mniejsza i rozpływać się powinna...poszerzająć dół...tak żeby w pasie się zwężał :D

 

pozdro...ciemniejszą texturke polecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre , łądnie przyuwarzone błendy hehe , znaczy sie nie widziałem ze są jakies ale jaks ie wq to powarznie twarz tego golbinka wymodeluje do perfekcji bo ciało mine troszku wq , jakos nie oge dobrze nałożyc textury hehe ale to jeszcze z czasem spoko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc!

 

wiec sid... sa postepy i to niemale... w wygladzie twarzy szczegolnie. do ciala mam zastrzezenia, ale to, co chcialem powiedziec juz jest powyzej, wiec pozostaje mi tylko zyczyc powodzenia w ostatnich renderach i miejsca na podium ;).

[piwo][piwo][piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko postarams ie skonczyc to co zaczołem ale puki co mam nową wizje tego co mam w glowie , zazwyczaj mam wieksozsc mojich pac w głowie i puki je mam realicuj je w maxie hehe moze to smiesznie wyglada i tak nienaturalnie ale inaczje nie umiem robic pokaze wam to co zaczołem

 

http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=4300

 

Moze sie wam spodoba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności