Skocz do zawartości

Pierszy samochód


MetaL

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to mój pierwszy samochód i na samym początku pojawiaja sie problemy.

Obrysowalem pol maski splajnami i poprzesówałem wertexy aby nadac jej odpowiedni ksztalt i teraz mam pytanie:

1. Jak połaczys kilka splajnów aby po nalozeniu powierzchni niebylo widac laczen

2. Gdy nakladam modyfikator surface na splina to mi on znika (oczywiscie spliny sa zamkniete)

P.s Robie go w 3ds maxie 7

maska.jpg

 

Z góry dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

hehehe też robiłem ten samochód jako jeden z pierwszych ale mi za bardzo nie wyszedł :)

powiem ci że największe problemy miałem ze.....yyy wszystkim ale najbardziej mnie zdenerwowała tylna klapa :/

a tak wogóle to sądze że nie najlepszy to sposób (splajny) na modelowanie samochodu, no ale życze powodzenia :)

Ja sie męczyłem z miesiąc przy czym siedziałem min 2h dziennie :D

http://members.lycos.co.uk/marekrybacki/galeria/fab1.jpg

http://members.lycos.co.uk/marekrybacki/galeria/fab2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słówko ode mnie jako od dobrego człowieka. Nie rzucaj się na samochód od razu.

Zrobiłeś 2 spliny i wrzuciłeś na forum , przypuszczam że zaczynasz (stosunkowo). Porób kilka mniejszych obiektów... więcej sie nauczysz - z samej techniki modelowania- , będziesz widział postępy- to jest ważne , bo będziesz zaczynał splinami ten wooozek i zaczynał , bo odkryjesz że możesz lepiej i zanim dojdziesz do dawania materiałów nie będzie Ci się chciało kończyć modelu , albo będzie Wielkanoc 2006 :). Zrobisz jak zechcesz , ale poszukaj sobie jakiś mniejszych też powyginanych obiektów , nad którymi zapanujesz. Tu musisz się trzymać referek i nie ma bata. Zrobisz jak zechcesz .

A co do obrazków .. ja zmienił bym lakier ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności