Skocz do zawartości

postać 3D: robot


Bary

Rekomendowane odpowiedzi

chciałbym wymodelować scenkę ze śmiesznym robotem. niestety na razie poprzestałem na zajawce zrobionej w corelu :(. może pokazywanie tutaj rezultatów mnie zdopinguje do kontynuacji. w maxie jestem słaby i nie ma co liczyć na super szał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam,

(pamietam jak ja umiescilem swojego pierwszego robota ale na forum był ubaw, szkoda ze nie dla mnie :( )

Twoj robot jest raczej moało przemyslany poniewaz ma mało detali nawet twarzy mu brak, musisz dobrze pomyslec nad ta pracką.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha ... zdecydowanie przeslanie pracy jest znacznie leprze ... bardziej wyrazne niz wykonanie :) takze ... najgorsze masz juz za soba ... bo modelowac przeciez kazdy potrafi ... a jak nie to sie predzej czy pozniej nauczy ... a talent (czy tam naprawde ciekawy pomysl -jak kto woli) ma niewielu grafikow...

 

pozdrawiam i zycze owocnej pracy i wielu godzin cwiczen

 

witam na forum btw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golum --> to jest ta zajawka robiona w corelu o ktorej napisalem na wstepie

Dzieki wszystkim za doping :) Dziala! :) wczoraj nawet wystartowalem z tym w maxie ale nie bede pokazywal byle bryly z jednym parametrem :) ponadto aby zrobic to co chce musze chyba przerobic jakis tut bo utknalem na najprostrzych rzeczach :( i musze sobie przypomniec jak to "lecialo" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutek nie przerobiony i dlatego robot nie ma monitora w korpusie. Dalej bieda ale moze za rok cos z tego bedzie :) material jest na razie tylko jeden, jak widac. jeszcye zostalo wiele szczegolow i podstawowych elementow ale postanowilem cos wrzucic.

Dzieki za komenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności