Skocz do zawartości

[scena 3D] Renault Megane


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hehe

 

calkiem fajna praca ... ale nie ejstem zwolennikiem pochyłych ujęc przy teoretycznie statycznej zawartosci ... dynamika ujecia psuje caly efekt ... ;]

 

przy okazji jak zawsze wspominam przy ciekawych pracach , chcial bym jeszcze poczytac cos wiecej o tym modelu ... ile zajelo modelowanie ... jakim renderem , jaki czas renderu ... itp ;]

 

aha jeszcze jedno ... mianowicie co do DOF`a ... przy tak duzym dofie ciezko jest uzyskac poprawnosc gabarytow przedstawianego modelu ... a napewno w zeczywistosci ogniskowa obiektywu musiala by byc ogromna dol takiego rozproszenia ...

 

wiec proponuje jeszcze zmniejszenie dofa ... bo niewiele brakuje zeby model ten byl postrzegany jako miniatura ...

 

moze nie co do ujecia nr.1 ale w drugim jest to jak dla mnie przesadzone ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, ale... trochę posmęce ;> Ale tylko na temat przedstawienia autka, bo sam model jest dobry. Bardzo dobry ;)

DOF jest zupełnie nie potrzebny, podłoże miało wyglądac na wypukłe a jest sztucznie plaskie. Nie najlepiej wyszły materiały plastikow. Poza tym ładnie, chętnie bym zobaczył "normalniejszy" render, na białym tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model super. wykonanie i materialy, wszystko na 5.

 

ale patrzac na te rendery nie moge pozbyc sie wrazenia,ze to samochod zabawka.

minaturka, jak powiedzial marcin.

nie wiem czym to jest spowodowane.

moze to tylko moje wrazenie?

 

poza tym gratulacje :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robi wrazenie :] jednak HDRI i to potega, model ladny, przygladnalbym sie ogumieniu z checia gdyby nie ten dof:/ materialy mozna by nieco podciagnac, szczegolnie plastiki, lakier trudno oceniac przez dofa i graina;/

co to dofa to wyglada albo jakby to byla miniaturka , albo jakby ktos walil fote z rubinara 500mm f6 + bokesh 8 listkowy :P spokojnie mozna dofa zmniejszyc tak do normalnych wartosci bo pracka i tak sie obroni,

ogolem na prawde dobra pracka, zycze sukcesow :]

ps. juz co mnie tak zaniepokoilo w 2 renderku :D dof jest jakby krzywo, raz nieostro, dwa zle przebiega plaszczyzna odcinania (dof byl recznie jakos? w PS?)

a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z powyzszymi opiniami, tylko nie wiem co to za zółty element z boku na drogim renderze. Aha powiedz czy tego chrome'a to sam robiles czy juz miales. Jak sam robiles moglbys zdracic jak, potrzebuje dobrego chrome'a do mojej pracki. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności