Skocz do zawartości

Scena 3D: Drop Of Water


Foczasty

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

niestety probowalem na wszelkie sposoby i nic. tego czarnego kompletnie nie moge zniwelowac. tekstura jest chyba oki bo w innym przypadku ta sama tekstura jest idealna. moze to zalezy od grubosci tej szklanki- sam nie wiem. oswietlenie zmienialem w rozny sposob i tez nic. kombinowalem z ustwieniami reytrace i tez nic. juz mi pomyslow brakuje- moze ktos wie jak to zniwelowac ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm to może zassij sobie hdr'ka z głównej stronki (hdr przedstwiający kuchnie ;) I wrzuć do env i zobacz co się stanie ;) A może juz tam jest?? ;) Mi takie coś działo się nieraaz jak robiłem car painta, poprostu robiłem mat od początku i było dobrze. Nie wiem od czego tak się robiło :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by nie patrześ zmniejsz odbicia na metalu i drewnie

i zmień światła, widze że chyba masz 2 omni lub 2 direct/spot, jeśli renderujesz czymś konkretnym to do tej scenki pasowało by spore area light

a z tym czarnym kolorem to jeżeli to nie enviroment to napewno coś w ustawieniach materiału musisz poszukać ... najlepiej daj mapke hdri jakiegoś wnętrza w enviroment materiału (a nie sceny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wyzej:

1. Za duze reflection materialow

2. Wlacz Antyaliasing.

3. nie powiedzialbym ze fale w szklance za male, ale chyba nienaturalne. Probowales puszczac krople do szklanki w 'realu' (:D) Jak nie to pobadaj.

 

p.s.

ten czarny kolor w pierwszym poscie - swietny pomysl ;P ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności