Skocz do zawartości

:p ort ...folio


boba

Rekomendowane odpowiedzi

kazali mi do szkoly zrobic... tyle ze "drukowane" no a zrobilem takie ciekawe czy przejdzie ;)

 

nie dal bym rady bez ogromnej pomocy junak'a, ktory cierpliwie tlumaczuyl mi meandry flasha :D, a podczas kryzysow sam klikał wszystkie te "movieclipy" czy jak im tam... hehe

 

... pastwcie sie do woli:

 

http://www.wower.cad.pl

 

 

pozdrawiam, boba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

w czcionce opisów atialising praktycznie uniemożliwia swobodne czytanie, o ile dobrze pamiętam (niech mnie ktoś poprawi jeżeli się mylę) to aktualna wersja flash playera nie obsługuje małych czcionek bez anti-aliasu, jeżeli obsługuje to przydało by się go wyłączyć jeżeli nie to pozostaje powiększyć nieco czcionkę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom poprawialem ten AA - teraz w opisach jest wylaczany, faktycznie sie to wyrazniejsze zrobilo :) dzieki Voerk

 

hmm no wiem ze troche malo delikatne, no coz nie umiem "lzej" - moze jakies propozycje?? kolory za "ciazkie" moze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. ladniejsze jest zanim zaladuje sie ten czarny pasek na samym poczatku

2. moznaby bardziej dopracowac (czyli zaczac od nowa :) te ikony obrazujace dany dzial

3. troche ciezko trafic w te kwadraciki od manu no i troche niezauwazalne sa tak jak pisal Chalek

 

edit:

4. napis opisujacy dzial (ten przy ikonie) moglby sie pojawiac przy "najechaniu" na buton

 

zdecydowanie najladniejszy jest sam poczatek (ten z czarnymi kwadratami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo!

dzieki za konstruktywne uwagi...

1. popatrze jak by to bez tego paska wygladalo, no zeby bylo z tej samej bajki co "bebechy" w srodku - bo tak bedzie pasek a na glownej nie to tyz dziwnie chyba

2.ikonki... no z nimi to nie tak latwo (ale ta 2d i 3d to chyba kiedys zmienie, jak troche juz ochlone)

3. junak mi tez o tym juz mowil :D

4. to zara bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności