Skocz do zawartości

pojazd 3D: Statek Kosmiczny


technoon

Rekomendowane odpowiedzi

witam!!!

 

witam wsztstkich po dłuzszej przerwie.... :/

 

ciezko mi znalezc czas na tworzenie (robie dyplom) siedze w szkole i buduje boxa prawdziwego :) i zbieram materiały ..:)

 

ale czas najwyzszy cos w 3d podłubac :) zaczałem dzis robic statek kosmiczny (wg tutka z palace 3d) narazie wrzucam silnk :) (moje pierwsze spotkanie z Unwarp Map :))

 

 

Wiecie moze co z tymi materiałami z KOŁA łazienek ?? dostał ktos?? bo zamówiłem i ciasz... :/

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a ja się po poziomie autora spodziewam czegoś...bardzo fajnego

 

 

WOW !!! wiec na forum jestem postrzegany jako ktos kto reprezentuje jakis pozim ? :) miło :) NARESZCIE !!:)

 

zauwazyłem ze do wytykania błędów to zawsze sie tu znajdzie masa osób a do pochwał nie za duzo :p a mnie pochwały bardziej mobilizuja niz ostra krytyka :/

 

no dałem udate (nie mam czasu na wiecej) powoli skończe ten statek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powieli moi drodzy :)

 

z casem bedzie wiecej :) wiem ze jestescie spragnieni mojej tworczosci ale naprawde nie mam czasu... teraz..:/ mysle ze za jakies 2 tyg bede miał juz zul i prace beda szły szybciej :) pstaram siemoze zrobic szkic jak ma wygladac końcwy efekt... a jak nie wyjdzie to bedzie kontener na smieci taki kosmiczny :) i OBCY :))

 

pozdrawiam

 

 

aha

ponowie zapytanie : dostał ktos juz materiały z KOŁA??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo dziekuje chveti !!!

 

 

j ajeszxce nie widziałem skończonej pracy tej :)) zobaczyłem początek i ten kntener mi sie spodobało oteksturowanie i zacząłem robic :) mój bedzie ładniejszy .. napewno jaśniejszy bo ten taki jakis przyćmiony...

 

kolejny update dziś w nocy teraz piszę prace :) o camera tracking :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wierzcie mi ze wolałbym rysować w 3d studio niż pisa c te prace!!! zrozumcie musze ie obronic mna poczatku czerwca:) napewno powiadomie na forum o wynikach m,ojej pracu i jakies wyniki zamieszce :) ocenicie :) bo praca dotyczy 3d :) jeszce dzis zostało mi do napisania ok 20 stron i bedzie luz :)

 

 

a co do tekstur to jest moje pierwsze spotakane z unwarp map :) i tak zaawansowanym wykorzystanie photoshopa do produkcji textur :) wec ucze sie dopiero :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm, siakos mi ten ksztalt tak srednio pasuje, sanki z rurami, proponuje zajzec do najlepszych jesli chodzi o statki kosmiczne, wpisz w google Homeworld a znajdziesz link w grafice do koncepcyjnych rysunkow tworcow gry, mi szczena opadla moze znajdziesz cos dla siebie,,, cu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności