Jump to content

kat21

Members
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About kat21

 • Rank
  Member
 • Birthday November 4

City (optional)

 • Miasto
  Sulejówek
 1. no ja po prostu nie wierzę!!!!!! Max powiem Ci tylko tyle, że duże postępy robisz... Oby tak dalej...
 2. Szczerze.... Bardzo ładnie to wykonałeś i nie mam rzadnych przeciwwskazań.
 3. całkiem całkiem Mi się podoba. Bardzo ładnie to zrobiłęś. Życzę powodzonka w dalszej pracy.
 4. całkiem ładne te powyginane cylindry powodzonka
 5. bardzo ładne ale popracuj jeszcze nad teksturami bardzo mi się podoba
 6. Wiesz co Ci powiem mój drogi przyjacielu... Całkiem ładnie Tobie to wyszło, ale mógłbyś jeszcze nad tym trochę popracować... W każdym razie bardzo ładnie Ci to idzie.
 7. a to mnie zaskoczyłęś... Gratulacje.
 8. Nie no piękny po prostu ten stateczek. Bardzo ładny... Tylko mam małe pytanko... Jakim cudem ten żagiel tak zwisa??? A może on się oberwał?
 9. Nie no... Jestem pod zachwytem. Pod dużym. Moim zdaniem to jako model ten samochód zasługuje na galerię sław.
 10. No nie no... Ta teksturka jest trochę do niczego... Możesz dać jakąś metaliczną. Widać, że jesteś początkujący, ale nie ma co się martwić. Jak tak dalej pójdzie to będzie ciężko Cię dogonić...
 11. Tak ogólnie to całkiem ładnie Tobie wyszły te schody, ale szafka to jest z paru boxów. Mam rację???Oświetlenie Ci trochę nie wyszło, ale ładnie dobrałeś teksturki. Życzę powodzenia.
 12. Jak dla mnie to to jest po prostu piękne, bo ja zachwycam się wszystkim, co ma fantazyjne kształty. Twoja pracka, jeśli ją skończysz to będzie bardzo ładna. Przynajmniej ja tak sądzę... Życzę powodzonka w dalszej pracy.
 13. no nie jak dla mnie to całkiem całkiem Popracuj trochę jescze i ładnie oteksturuj to Ci całkiem fajnie powinno wyjść... Życzę powodzenia.
 14. Kome... To jesto po prostu piękne i nadzwyczajne... Bardzo ładnie to wymodelowałeś. Podobno uchodzisz za znawcę modelowania samochodów. No po prosu bardzo ładne i nic więcej nie można powiedzieć, bo brakuje słów. Życzę powodzonka w dalszej pracy...
 15. Moim zdaniem...Bardzo skromnym, ponieważ mam mało postów... Te oczy są troche takie sztuczne. Takie mało żywe. Ale ogólnie bardzo ładnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy