Skocz do zawartości

SCENA 3D: Silent Hill / Restless dreams


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hehe ja nie mam wlasnego pokoju z moim clopakiem wspolne wszystko

a jak jescze swoj pokoj milam to wygladal hmm wszedzie sie ksiazki walaly tubki z farbami tu i owdzie obrazy staly / olej plotno albo deska olej/ moje zreszta ... pelne papierochow popielniczki jakie piwo tu i tam tzn butelki ach i mialam meble w zebre sama sobie je pomalowalam w zebre ... bo mi si drewno nie podobalo :)

ehh to byly czasy ....[yes]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MeG , kiedys ty to zorbiłąs hehe niemoge wypasik cłąkiem cłąkiem , co ja pisze to jest superowa szczególnie ta krew wszedzi ehehe podoba mi sie ;D , konkretne [lol2][lol2] [piwo][piwo] Podoba mis ie powarznie jestem pod zachwytem , sek w tymz e ten koles na obrasku jest sztywny , zauwarzz e on jest ograniczony w to co sie dokoła nigo dzieje a on hmm a on jakby był kennem z barbi nic nie robie , mozna by mu mine paniki lub złosci dodac , potem mozna kolesia wprawic w lakki ruch i dodac do tego efekt ... co ty na to ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm sceny juz nie bede poprawiac bo m sie poprostu nie chce a co do mimiki to ma byc jak jest ... pozatym ostatni render prezentuje tylko poteksturowany model sid a co do tego on nie mam byc zly raczej zagubion y tak jak james w silent hill 2......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widziałem Twoich poprzednich przc..ale Te z Silent Hill\'a - którego nie znam.. podobają mi się..

-jednak..prubując naśladować..klimat..gry -która próbuje naśladować \"rzeczywistość\"..można by sie pokusić o odrobine REALIZMU...- szczegulnie ze twoja grafika jest \"statyczna\"..-nie animowana...

Zaszalej..dopracuj światła..może też postać..jestem ciekawy..dalszych prac..a może przekonasz mnie \"starymi\" że potrafisz..posiedzieć przy projekcie..?..

pozdrawiam- sly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm jak dlamnie to zaduzo krwi jakos tak zaczerwono

co jak co ale w silent hillu az tak nie bylo no moze w kilku miejscach ale nawet nie tak no iten koles bardzoje pasuje do jakiejs japonskiej gry sciencefiction niz do klimatycznego silent hilla moze pograj jeszcze i cos nowego zrob :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok temat zamkniety poki co na razie nie mam ochoty wracac do tej sceny (sama nie wiem gdzie ona jest

heh a co do latarki jka bylo jasno to james ja wylaczal

i w hotelu tez jej przez pewnien czas nie mila bo byl za ciezki zeby winda jechac wiec sostawil wszytko w szafie

 

jak juz cos z SH zrobie to cos w stlylu FUKURO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności